„Alytaus piliečiai“ – alternatyva praradusiems pasitikėjimą

Vytautas_Grigaravicius„Laimingi alytiškiai – toks mūsų tikslas“, – sako š.m. gruodžio 1 d. Alytuje įregistruoto visuomeninio rinkimų komiteto „Alytaus piliečiai“ lyderis ir kandidatas į savivaldybės merus Vytautas Grigaravičius. Buvęs Lietuvos generalinis komisaras, šiuo metu vadovaujantis savo verslo konsultavimo paslaugas teikiančiai įmonei, į rinkimus eina su komanda miesto gyventojų, verslo atstovų, kurie nėra ir niekada nebuvo jokios politinės partijos nariais ir kurių kompetencijos skirtingose srityse nekelia abejonių. Visus komiteto narius vienijantis moto: „Veikiam drauge. Atvirai, sąžiningai, garbingai.“

„Mes norime geresnio rezultato, aktyvesnio pačių miestelėnų įsitraukimo į savo miesto valdymą, siekiame sugrąžinti jų pasitikėjimą valdžia“, – sakė V. Grigaravičius. „Beprotybė yra nuolat daryti tą patį ir tikėtis skirtingo rezultato, sakė Albertas Einšteinas, todėl mes siūlome kitokį pasirinkimą – suteikti šansą nepartiniams (pabrėžiu – niekada nebuvusiems jokioje politinėje partijoje) bendruomenės nariams, kurie gyvena, dirba, veikia čia, kurie nori, kad į miestą sugrįžtų jų vaikystės kiemo draugai ir klasiokai“, – kalbėjo „Alytaus piliečių“ sąrašo vedlys, kurio vardas daugumai pirmiausiai siejasi su saugumu, tvirtumu ir pasitikėjimu.

„Alytaus piliečiai“ nėra vienkartinis projektas, sukurtas rinkimams. Tai jau metus veikiančio „Alytaus pilietinio judėjimo“, vienijančio savo miestui neabejingus aktyvius miestelėnus – bendruomenių atstovus, menininkus, architektus, žurnalistus ir kitus, iniciatyva ir atsakingas darbas, renkant kandidatų sąrašą į miesto savivaldą. Į rinkimus einantys alytiškiai nori plačiai atverti savivaldybės duris visomis prasmėmis – kad kiekvienam miesto gyventojui norėtųsi užeiti pasitarti, pasiūlyti, pasidalinti, nes jis žino ir supranta, kad jo nuomonė svarbi. Kad tiek klestintis, tiek naujai besikuriantis verslas, sulauktų dėmesio bei visokeriopos pagalbos ir palaikymo, ir, žinoma, būtų garantuotas visiškas skaidrumas viešuosiuose pirkimuose. Svarbiausias visuomeninio rinkimų komiteto siekis – suburti miesto bendruomenę bendram darbui ir kūrybai. „Nieko bendruomenei be pačios bendruomenės – toks dar vienas mūsų tikslų. Visi sprendimai turi būti realiai, o ne formaliai priimami pačių žmonių, o savivaldybė reikalinga tam, kad tie sprendimai būtų įgyvendinti“, – sakė V. Grigaravičius.

„Alytaus piliečiai“ informacija

Daugiau informacijos:
Lina Sosunovičienė (koordinatorė)
Mob.nr.: +370 612 25131
El.paštas: lina@alytauspilieciai.lt

Komentarai

2017-04-13T12:01:22+00:002014 gruodžio 03|