„Alytaus piliečių“ kandidatai į miesto tarybą teigia, jog išsaugoti mokyklas yra būtina

/, Jurgita Eidukevičienė/„Alytaus piliečių“ kandidatai į miesto tarybą teigia, jog išsaugoti mokyklas yra būtina

„Alytaus piliečių“ kandidatai į miesto tarybą teigia, jog išsaugoti mokyklas yra būtina

OLYMPUS DIGITAL CAMERAArtėja savivaldos rinkimai, kuriuose pirmą kartą tiesiogiai rinksime savivaldybių merus. „FM99“ studijoje viešėjo visuomeninio rinkimų komiteto „Alytaus piliečiai“ kandidatai į Alytaus miesto tarybą Tautvydas Tamulevičius, Lina Sosunovičienė ir Jurgita Eidukevičienė.

Pokalbyje apie tai, kaip bus tvarkomasi su švietimo ir sveikatos apsaugos sritimis Alytuje po savivaldos rinkimų kovo 1 d. Pateikiame keletą pokalbio fragmentų:

Akių ligų gydytoja Jurgita Eidukevičienė sakė:
Sveikatos paslaugų kokybė mūsų mieste yra pakankamai gera, turime diagnostinę aparatūrą tam, kad ligos būtų nustatytos kuo ankščiau. Tačiau kartais trūksta specialistų, kurie sumažintų eiles, nes pacientai gydytojo konsultacijos, deja, laukia keletą savaičių. Patrauklus miesto įvaizdis, modernios ligoninės, geras atlyginimas padėtų pritraukti gydytojus su šeimomis gyventi ir dirbti Alytuje.

Švietimo projektų ekspertė Lina Sosunovičienė teigia:
Alytų reikia padaryti patrauklų jaunimui, kuris norėtų čia pasilikti, vėliau – gimdyti vaikus. Juk turime labai gražų miestą, tereikia jį stengtis minėti geru žodžiu. Būtinai išsaugokime mokyklas, turėkime kūrybišką kolektyvą ir nepamirškime įtraukti tėvų į mokymo procesą.

Tautvydas Tamulevičius, rinkodaros ir projektų specialistas:
Barjerą tarp miesto valdžios ir bendruomenės galima ištirpdyti. Gyventojams tereikia teikti patrauklią ir suprantamą informaciją apie savivaldybės darbą, tada jie patys norės domėtis savo miestu. Mes žinome, kaip pradėti kurti tą sistemą, kad tarpusavio pasitikėjimas atsirastų.

Visą pokalbį klausykite FM99.lt internetiniame tinklalapyje.

Komentarai

2017-04-13T12:01:17+00:002015 vasario 26|