Apie mus

/Apie mus
Apie mus2019-01-24T14:06:05+00:00

Mes, „Alytaus piliečiai“, atvirai, sąžiningai, garbingai įgyvendinę pažadus, tęsiame darbus, kviesdami alytiškius kurti miestą drauge. 

Tolimesnės permainos ir gyvenimo kokybė – svarbiausias Alytaus piliečių prioritetas. Kokybę suprantame per gebėjimą rinktis sau tinkantį darbą už orų atlyginimą, saugumą savo šeimai, galimybę mokytis naujų dalykų ir turiningai leisti laisvalaikį savo mieste. Mieste, kuris patogus mums visiems, kuris yra mūsų visų – Alytaus piliečių.

„Alytaus piliečiai“ nėra vienkartinis projektas, sukurtas rinkimams. Tai jau penktus metus veikiančio „Alytaus pilietinio judėjimo“, vienijančio savo miestui neabejingus aktyvius miestelėnus – bendruomenių atstovus, menininkus, architektus, žurnalistus ir kitus, iniciatyva ir atsakingas darbas, renkant kandidatų sąrašą į miesto savivaldą. Į rinkimus einantys alytiškiai nori, kad savivaldybės durys išliktų plačiai atvertos visomis prasmėmis – kad kiekvienam miesto gyventojui norėtųsi pasitarti, pasiūlyti, pasidalinti, nes jis žino ir supranta, kad jo nuomonė svarbi. Kad tiek klestintis, tiek naujai besikuriantis verslas ir toliau sulauktų dėmesio bei visokeriopos pagalbos ir palaikymo, ir, žinoma, būtų garantuotas visiškas skaidrumas viešuosiuose pirkimuose.

Svarbiausias visuomeninio rinkimų komiteto siekis – toliau burti miesto bendruomenę bendram darbui ir kūrybai.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Alytaus piliečiai“ PROGRAMA

Komentarai