Marius Grišmanauskas: apie save, pažabotą vėją ir išskleistas Alytaus bures

/, Marius Grišmanauskas/Marius Grišmanauskas: apie save, pažabotą vėją ir išskleistas Alytaus bures

Marius Grišmanauskas: apie save, pažabotą vėją ir išskleistas Alytaus bures

Marius_GrismanauskasUžaugau Alytuje. Vaikystė ir paauglystė prabėgo viename iš Dainavos mikrorajono daugiabučių. Nebijojau iššūkių ieškodamas savojo kelio – studijavau informatiką, mokiausi policijos mokykloje, susidomėjau tarptautiniu verslu. Man visada reikėjo naujų užduočių, kad jas įveikčiau.

Šiandien sėkmingai vadovauju tarptautinio verslo įmonei, o jūroje valdau laivo bures. Tam, kad pasiektum tikslą, kurio nematai, bet žinai, kad jis yra, reikia tvirtumo, greitos reakcijos ir atsidavimo. Laivo keleiviais gali būti visi, tačiau tik kapitonas prisiima atsakomybę už jų gyvybę.

Mano, kaip kapitono, patirtis leidžia laivą palyginti su miestu, kuriame mes gyvename ir kurio įgulos nariai esame.

Nebijau imtis atsakomybės. Mokykloje buvau klasės seniūnas ir mokyklos bendruomenės vakarų organizatorius, kuriam buvo patikėtas mokyklos rakto perdavimas jaunesniems. Studijų metais – grupės komunikacijos lyderis, aukščiausiu balu įvertintas mano Kauno technologijos universiteto tarptautinio verslo mokslo diplominis darbas. Atsakomybės nestigo ir vadovaujant daugiabučio namo bendrijai tapus jos pirmininku. Atlikta viena pirmųjų Alytuje daugiabučio renovacija tapo pavyzdžiu šalyje, buvau įvertintas kaip vienas veikliausių daugiabučių pirmininkų Lietuvoje, tačiau svarbiausia – gyventojai džiaugiasi pasiektu rezultatu ir už šildymą sutaupytomis lėšomis. Įgyta patirtimi dalijuosi – konsultuoju daugiabučių renovacijos klausimais.

Sprendžiant miesto problemas itin svarbi asmeninė atsakomybė. Neatsakingai priimtas sprendimas dėl šilumos ūkio ir pasirašyta sutartis pasmerkė alytiškius milžiniškiems mokesčiams už šildymą.

Dabar atsakomybės prisiimti nėra kam. Politinę valią gali pakeisti tik nauji, drąsūs žmonės taryboje, atstovaujantys alytiškių interesams.

Kiekvieno Alytaus piliečio atsakomybė prasideda nuo šiandienos. Jau šį sekmadienį kiekvienas privalome dalyvauti tiesioginiuose merų ir savivaldybių rinkimuose. Jaunuoliai, sulaukę 18 metų, turi istorinę galimybę pasakyti savo nuomonę. Šįkart atsakingo sprendimo feisbuke priimti neįmanoma.

Linkiu visiems Alytaus piliečiams šiuose rinkimuose pagauti gerų permainų vėją. Mes turime unikalią galimybę, nes Vytautas Grigaravičius yra tas meras, kurio šiandien reikia Alytui. Tai suteikime jam šansą ateiti kartu su savo komanda, „Alytaus piliečiais“, kad visi kartu galėtume kurti tokį Alytų, kokiame patys norime gyventi. Kuriame nėra „mūsų“ – visų alytiškių ir „jų“ – tų, kurie rotušėje gyvena ir priima interesų grupėms naudingus sprendimus.

Išskleiskime Alytaus bures!

Alytaus pilietis Marius Grišmanauskas – sąraše Nr. 3.

Komentarai

2017-04-13T12:01:17+00:002015 vasario 26|