ARŪNAS VAITKUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/ARŪNAS VAITKUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
ARŪNAS VAITKUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-11T19:38:17+00:00

„Alytuje daugiau kaip prieš 30 metų radau džiaugsmą gyvenimui ir kūrybai“, – prisipažįsta dailininkas Arūnas.  Jis – ne tik dailės mokytojas ekspertas, bet įvairių respublikinių ir tarptautinių vizualaus meno parodų organizatorius, 2009 metų Alytaus kultūros premijos laureatas.

„Daugelis žmonių atkakliai laikosi savo pasirinkto kelio ir vos keli – tikslo. Vienam sunku prasmingus darbus nuveikti, prisijungdamas prie Alytaus piliečių komandos viliuosi savo idėjomis ir bendru darbu kurti gyvybingesnį  miestą, į kurį norėtų sugrįžti ir mūsų vaikai“, – sako Arūnas.

Trumpai apie Arūną:

Gimė: 1964 m. Klaipėdos raj. Veiviržėnuose.

Baigė: 1982 m. Kretingos rajono Kartenos vidurinę mokyklą. 1988 m. Telšių taikomosios dailės technikumą (dabar VDA taikomosios dailės fakultetas), 1993 m. Vilniaus dailės akademiją.

Dirba: Alytaus Dainavos progimnazijoje, Alytaus kolegijoje.

Domisi: tradicinėmis ir postmodernistinėmis meno išraiškos formomis.

Pomėgiai: piešti draugiškus šaržus, kurti ekslibrisus, menines instaliacijas, asambliažus, tapyti, iliustruoti knygas (paskutinė iliustruota knyga „Kaip Alytėlis Alytų pažino“ (autorė Birutė Malaškevičiūtė).

Apie save: vedęs, žmona Ingrida, sūnus Martynas, dukra Monika.

Apie Arūną žiniasklaidoje:

Parodos lankytojai grožėjosi alytiškio Arūno Vaitkaus kūriniais

Gdanske – Alytiškių dailininkų paroda

„Puodelis arbatos“ su dailininku Arūnu Vaitkumi – Alytuje vasario 7 dieną duris atvers paroda „Prisilietimai“

BALTIŠKO HUMORO DOZĖ://ATKELIAUJA PIRMOJI BALTIJOS KARIKATŪROS PARODA

XV LIETUVOS DAILĖS UGDYTOJŲ KŪRYBOS DARBŲ PARODA

Arūnas Vaitkus

„Klausimėlis Alytaus piliečiui“!„Daugelis žmonių atkakliai laikosi savo pasirinkto kelio ir vos keli – tikslo. Vienam sunku prasmingus darbus nuveikti, prisijungdamas prie Alytaus piliečių komandos viliuosi savo idėjomis ir bendru darbu kurti gyvybingesnį miestą, į kurį norėtų sugrįžti ir mūsų vaikai“, – sako dailininkas, dailės mokytojas ekspertas Arūnas Vaitkus.Daugiau apie Arūną: alytauspilieciai.lt/arunas-vaitkus/Nori pabendrauti gyvai? Kiekvieną sekmadienį 15 val. laukiam tavęs Kavos namuose! (Plačiau: bit.do/pokalbissupilieciu)#Ašpilietis #KlausimėlisAPPolitinė reklama, sukurta vis. RK „Alytaus piliečiai“

Posted by Alytaus piliečiai on 2019 m. vasario 5 d., antradienis