ARVYDAS KINDERIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/ARVYDAS KINDERIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
ARVYDAS KINDERIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-01-21T11:50:34+00:00

1989m. Arvydas su žmona, režisiere Dalia Kimantaite, Alytuje įkūrė teatrą-studiją, kuri vėliau peraugo į Alytaus miesto teatrą. Jis 25-erius metus buvo šio teatro meno vadovu, režisieriumi, kurio kūrybinėje sąskaitoje – dešimtys režisuotų spektaklių („Barbora Radvilaitė“, „Antanas Strazdas 6 rubliai 25 kapeikos“, „Skaipija“ ir kt.) bei daugybė abdovanojimų už kūrybinę veiklą. 2006m. Lietuvos Kultūros ministro įsakymu jam suteiktas menininko statusas.

Alytiškiams ir miesto svečiams gerai žinomas teatrų festivalis „Tegyvuoja komedija“ 2012 metais buvo inicijuotas Arvydo Kinderio. O praėjusiais metais pasirodė režisieriaus kurtas filmas „Labas rytas, Alytau“, už kurį jam paskirta Alytaus miesto kultūros premija.

„Esu vienas iš „Alytaus pilietinio judėjimo“ įkūrėjų, kurio tikslas – skatinti piliečių visuomeninį aktyvumą sprendžiant svarbius bendruomeninio gyvenimo reikalus. Kadangi esu gimęs vėžio ženkle, kuriam yra svarbi šeima, tad norėčiau, kad Alytus būtų kaip viena didelė, mylinti šeima, kuri dižiuotųsi savo miestu. Norisi kurti sąlygas, dėl ko galėtume juo didžiuotis“, – sako Arvydas.

Trumpai apie Arvydą:

Gimiau 1959 m. Esu trečios kartos alytiškis.

Baigė: Alytaus 4 – ąją vidurinę (dabartinė Piliakalnio pagrindinė m-kla), Alytaus politechnikumą, Klaipėdos konsenvatoriją. 1989 m. Maskvoje – teatro režisūros studijas, 2011m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijau audiovizualinių menų magistro kvalifikacinį laipsnį.

Dirba: Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, režisieriumi. Kuriu filmus.

Pomėgiai: Esu šioks toks kolekcininkas. Sritis – vinilinės plokštelės.

Apie save: Su žmona Dalia užauginome du vaikus: Ūlą ir Matą.

Apie Arvydą žiniasklaidoje:

Arvydas Kinderis ir jo komanda parodė savo kurtą filmą apie Alytų