EDMINAS DABUŠINSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/EDMINAS DABUŠINSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
EDMINAS DABUŠINSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-03T09:55:22+00:00

Edminas – aktyvi, iššūkius mėgstanti ir kuo daugiau išbandyti siekianti asmenybė. Alytaus jaunimo tarpe jis puikiai žinomas kaip įvairių renginių organizatorius, jaunimo laisvalaikio idėjų autorius, aktyviai prisidėjęs prie riedlenčių parko ir parkūro aikštelės Alytuje įrengimo.

„Aktyviau dalyvauti miesto augime pradėjau prieš kelis metus. Viskas prasidėjo nuo noro įgyvendinti tai, ko mūsų mieste nėra – tuo metu Jaunimo parke nebuvo jokio papildomo užimtumo jaunimui. Pradėjus siūlyti idėjas savivaldybei, kartu plėtėsi mano žinios apie patį miestą, jį prižiūrinčius žmones. Vis labiau įsitraukiau į miesto vystymąsi, dalyvavau renginiuose, diskusijose, kai kurias iš jų inicijavau pats. Gavęs paskatinimą iš šalies supratau, kad miestui labai reikia paprastų piliečių iniciatyvos. Politika – ne kiekvienam, bet aš noriu atstovauti tuos, kurie turi pasiūlymų, kaip gerinti Alytaus miesto gyvenimą, bet nedrįsta patys inicijuoti pokyčių. Ne visiems jie yra teigiami, bet pokyčių reikia. Kartais reikia išlipti iš savo komforto zonos, būti atviresniems, kad atrastume kažką nauja“, – sako Edminas.

Edmino siekiai – didinti piliečių pasitikėjimą savivaldybe ir jos atstovais, per bendravimą. Skatinti žmonių užimtumą miesto erdvėse, siūlyti naujas užimtumo veiklas. Prisidėti prie „sveikų“, optimalių lėšų panaudojimo: „Kad miestas gražėtų, miestelėnai norėtų jame pasilikti, išvykusieji – sugrįžti bei čia atsikeltų gyventi nauji gyventojai.“

Trumpai apie Edminą:

Esu gimęs ir užaugęs Alytuje. Teko paragauti ir emigranto duonos, tačiau po to tik dar labiau sustiprėjo noras gyventi čia, Alytuje, ir prisidėti prie jo gerovės kūrimo.

Baigė: Alytaus Dailiųjų amatų mokyklą.

Dirba:  Šiuo metu neterminuotai atostogauju, noriu skirti daugiau laiko sau ir savo veiklai bei išbandyti naujai atsirandančias galimybes. Vienas pagrindinių užsiėmimų šiuo metu – neatlygintinai vedami Parkūro užsiėmimai jaunimui.

Domisi: Savo miestu, sveika gyvensena, saviugda, noriai išbandau naujas veiklas (noriu sukaupti įvairios patirties).

Pomėgiai: Sportas (daugiausia – važinėjimas dviračiu, Parkūras), skaitymas, kelionės, video-grafija, renginių organizavimas.

Apie Edminą žiniasklaidoje:

Iniciatyvaus alytiškio siekis – savo idėją paversti miesto traukos centru

PRIVERSTINĖ EMIGRACIJA PAAUGLYSTĖJE NESUŽLUGDĖ: EDMINAS GRĮŽO, BAIGĖ MOKSLUS IR ATRADO PARKŪRĄ