EMILIS REMEIKIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 14

/EMILIS REMEIKIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 14
EMILIS REMEIKIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 142017-04-13T12:01:10+00:00


EMILIS_RemeikisVisuomenininkas, LiJOT valdybos narys

Šiuo metu studijuoja Kūrybos komunikaciją Vilniaus universitete, dirba su rinkodara vienoje privačioje įmonėje. Emilis yra didžiausios nevyriausybinės jaunimo orgnizacijos – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) – Valdybos narys.

Dar besimokydamas Alytuje jis buvo gerai žinomas dėl savo aktyvios visuomeninės veiklos jaunimo organizacijose, dalyvavo radijo stoties „FM99“ jaunimo laidos „Mes kitokie“ kūrybinėje grupėje, prisidėjo prie visuomeninių akcijų, minint Valstybines šventes, organizuojant Europos dieną, švarinimosi akciją „Darom“ bei daugelį kitų. Dėl savo aktyvios veiklos Emilis buvo deleguotas į Alytaus miesto jaunimo reikalų tarybą, kuriai vienu metu ir pirmininkavo. Jaunimo politika, komunikacija, ryšiai su visuomene, reklama jam yra nesvetimi dalykai.

„Visada sakiau ir sakysiu: „nieko jaunimui be paties jaunimo“, tą patį galime pritaikyti ir savivaldoje – „nieko bendruomenei be pačios bendruomenės“. Dažnai mes kalbame apie darbus ir veiklą labai abstrakčiai ir matuojame kiekybiniais mastais, o aš esu linkęs vertinti kokybę. Tai, kad kažkur mieste atsirado vienas ar kitas objektas, dar visai negarantuoja, kad jis bus bendruomenės naudojamas. Mes dažnai pamirštame klausti ir klausytis, sprendimai priimami vien tam, kad būtų priimti.“ – sakė Emilis. – „Tik diskutuodami ir kalbėdami žmonės gali išsiaiškinti, kas jiems svarbu ir ko jiems reikia, tada ir rezultatas teiks daugiau naudos ir džiaugsmo bendruomenei.“

„Nuoširdžiai noriu ir tikiu, kad Alytus gali būti ta vieta, kurioje būtų gera gyventi, dirbti, kurti šeimą ar tiesiog negėda pasikviesti draugų iš kitų Lietuvos ir pasaulio miestų. Visada palaikiau jaunimo iniciatyvumą kurti, daryti, veikti – valdžiai kartais net nebūtina padėti, daug svarbiau – netrukdyti ir leisti veikti“.

Trumpai apie Emilį:

Būsimas komunikacijos specialistas, 21

Gimė ir augo Alytuje.

Baigė: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnaziją, vėliau gyveno ir mokėsi Londone, šiuo metu studijuoja ir dirba Vilniuje bei Kaune.

Nuo 16 m. keliauja po Europą (Latvija, Estija, Čekija, Belgija, Makedonija ir kt.), kur dalyvauja ir atstovauja Lietuvos jaunimą įvairiuose jaunimo organizacijų projektuose, mokymuos, seminaruose.

Apie save: esu žmogus, kuriam įdomu pažinti įvairius žmones, gilintis į aplink vykstančius procesus, siekti geriausių rezultatų. Esu pozityvus ir tolerantiškas, tikiu ir manau, kad kiekvienas yra laisvas daryti tai, ką nori, kol tai nepažeidžia kito žmogaus teisių.

Komentarai