GINTARĖ RIMKUTĖ-MERČAITIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 5

Home/GINTARĖ RIMKUTĖ-MERČAITIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 5
GINTARĖ RIMKUTĖ-MERČAITIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 5 2017-04-13T12:01:11+00:00

Gintare Rimkute MercaitienePolitikos mokslų ir viešojo administravimo magistrė. Interesų sritis: viešoji teisė, ekonomika, finansai, vadyba, Europos Sąjungos viešasis valdymas.

„Viešąjį administravimą ir politiką studijavau savo lėšomis, nes žinojau, kad norint kažką aplinkui pakeisti, reikia pradėti keistis nuo savęs, t.y. įgyti reikiamų žinių ir kompetencijos”, – sako Gintarė. “Todėl, kad esu atsakinga ne tik už save, bet ir už savo vaikus bei artimuosius, mano pilietinė pareiga yra siejama su pilietinės visuomenės ugdymu ir kūrimu. Nes tik tokioje visuomenėje žmogus gali būti laisvas, kurti, gyventi ir kiekviena diena džiaugtis.“

Trumpai apie Gintarę:

Politikos mokslų ir viešojo administravimo magistrė, 35 m.

Augo ir mokėsi Alytuje.

Baigė: Panemunės vidurinę m-klą taip pat 2000 m. Vilniaus Konservatoriją, 2007 m. VDU Politikos ir diplomatijos institutą, 2009 MRU Strateginio valdymo ir politikos fakultetą

Dirbo: UAB TELE2 prekyba, Alytaus regiono verslo klientų vadove. Šiuo metu augina antrą dukrą.

Domisi: sveikatos ir grožio harmonijos atstatymo metodikomis, netradicine medicina, psichologija, efektyvaus valdymo metodikomis.

Pomėgiai: kelionės, knygos, teatras, muzika.

Apie save: Gyvenime yra labai svarbu žinoti ko pats iš tiesų nori, nenusižengiant pagrindiniams 10 Dievo įsakymų. Žinojimas ir teisingos krypties pasirinkimas padeda atrasti savą kelią. Už visą tai, kas vyksta aplinkui mus, esame atsakingi mes patys, tai mūsų veiksmų pasekmė.

 

Komentarai