GINTARĖ RIMKUTĖ-MERČAITIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/GINTARĖ RIMKUTĖ-MERČAITIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
GINTARĖ RIMKUTĖ-MERČAITIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-06T09:12:09+00:00

„Tai, ką darai iš visos širdies, nepavykti negali“, – tokiu požiūriu gyvenime vadovaujasi Gintarė. Šiandien ji dirba savame versle – SPA salone „Kristalų namai“, dalį savęs atiduoda politinei veiklai. Nors politinė – visuomeninė veikla užima daug laiko, tačiau laisvalaikiu ji domisi grožio ir sveikatos inovacijomis. Tai, pasak Gintarės, gyvenimui teikia daug džiaugsmo.

„Mano sėkmės istorija yra labai paprasta. Daug mokiausi ir mokausi. Daug dirbu ir daug džiaugiuosi. Nebijau kaitos ir esu laiminga galėdama kaskart atrasti kažką nauja. Radijo laidų vedėja, DJ renginiuose, radijuje, naktiniuose klubuose, pardavimų vadybininkė, padalinio direktorė reklamos, kūrybos ir gamybos agentūroje, verslo padalinio vadovė telekomunikacijos įmonėje, kosmetikė, vizažo specialistė ir masažuotoja, politikė… ir tai tikrai ne pabaiga. Sustoti negalima“, – pasakoja Gintarė.

Kandidatuojant į Alytaus miesto tarybą vienas svarbiausių jos siekių – įgyvendinti darbus, kurių dar nesuspėjo (vienas jų – pilnas paliatyvios pagalbos paketas) bei naujus kartu su komanda keliamus tikslus. „Džiaugiuosi pasirinkimu būti Alytaus piliečių komandos nare. Esame laisvi: kurti, mąstyti, diskutuoti. Tai paperka“, – sako Ginatrė.

Trumpai apie Gintarę:

Politikos mokslų ir viešojo administravimo magistrė, 39 m.

Augo ir mokėsi Alytuje.

Baigė: Panemunės vidurinę m-klą. 2000 m. Vilniaus Konservatoriją, 2007 m. VDU Politikos ir diplomatijos institutą, 2009 MRU Strateginio valdymo ir politikos fakultetą.

Dirba: UAB „Domus crystallina“, direktore.

Domisi: sveikatos ir grožio harmonijos atstatymo metodikomis, netradicine medicina, psichologija, efektyvaus valdymo metodikomis.

Pomėgiai: kelionės, knygos, teatras, muzika.

Apie save: Gyvenime yra labai svarbu žinoti, ko pats iš tiesų nori, nenusižengiant pagrindiniams 10 Dievo įsakymų. Žinojimas ir teisingos krypties pasirinkimas padeda atrasti savą kelią. Už visą tai, kas vyksta aplinkui mus, esame atsakingi mes patys, tai mūsų veiksmų pasekmė.

Apie Gintarę žiniasklaidoje: 

Slaugantiems sunkius ligonius – psichologo ir sielovadininko paslaugos

Alytiškės receptas, kaip per pusantro mėnesio atsikratyti 11 kilogramų

Gintarė Rimkutė-Merčaitienė

Tęsiame rubriką „Klausimėlis Alytaus piliečiui“!„Tai, ką darai iš visos širdies, nepavykti negali“, – tokiu požiūriu gyvenime vadovaujasi Gintarė Rimkutė Merčaitienė. Šiandien ji dirba savame versle – SPA salone „Kristalų namai“, dalį savęs atiduoda politinei veiklai. Nors politinė – visuomeninė veikla užima daug laiko, tačiau laisvalaikiu ji domisi grožio ir sveikatos inovacijomis. Tai, pasak Gintarės, gyvenimui teikia daug džiaugsmo.Daugiau apie Gintarę: alytauspilieciai.lt/gintare-rimkute-mercaitiene/Nori pabendrauti gyvai? Kiekvieną sekmadienį 15 val. laukiam tavęs Kavos namuose! (Plačiau: bit.do/pokalbissupilieciu)#Ašpilietis #KlausimėlisAPPolitinė reklama, sukurta vis. RK „Alytaus piliečiai“

Posted by Alytaus piliečiai on 2019 m. vasario 4 d., pirmadienis

Komentarai