JURGIS VALIŪNAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/JURGIS VALIŪNAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
JURGIS VALIŪNAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-18T14:19:20+00:00

„Niekada nebuvau abejingas alytiškių bendruomenei, gyvenu miesto ritmu, jaučiu ir savaip suprantu miestelėnus, jų džiaugsmus ir nesėkmes. Alytuje pradėjau ir tęsiu savo darbinį kelią, jame bėga mano gyvenimas, čia užaugo mano vaikai. Man labiausiai priimtini Alytaus piliečių siekiai, nuostatos ir vertybės. Aš – su jais ir su Alytumi. Tai man svarbiausia“, – pasakoja Jurgis.

Jis – teisininkas, aktyviai dalyvaujantis sprendžiant miestui svarbius saugaus eismo klausimus. Šiuo metu yra Alytaus miesto saugaus eismo komisijos bei Alytaus miesto mero visuomeninės konsultacinės grupės narys.

Trumpai apie Jurgį:

Teisininkas. 59 m.

Baigė: 1977 m. Punios vidurinę mokyklą, tarnavo SA, 1981 m. baigė Vilniaus Universiteto teisės fakultetą, įgijo teisininko kvalifikaciją.

Dirba: Iki 2000m. tarnavo policijoje (1994 m. stažavosi Danijos ir Škotijos policijos mokyklose). Nuo 2000 m. vadovauja valstybės įmonės „Regitra“ Alytaus filialui, yra filialo direktorius.

Domisi : Saugaus eismo problemomis ir jų sprendimo būdais; vairuotojų mokymu ir jų psichologiniu paruošimu, gebėjimu valdyti emocijas, dalyvaujant eisme; psichologijos įtaka vairavimo procesui; vairuotojų mokymo ir egzaminavimo teisiniu reglamentavimu.

Pomėgiai : Kelionės (aplankyta per 20 šalių).

Apie save: Mano gyvenimo moto – laikytis duoto žodžio, nevėluoti  į pažadėtą susitikimą ir  visada stengtis laiku atsisveikinti. Kilusiose problemose įžvelgti pozityvumą, o jeigu negalima problemų pakeisti, stengtis keisti požiūrį į jas. Juk negalime pasirinkti tėvų ar laiko, kada gimti ir gyventi, ir niekas kitas mums nesukurs gyvenimo, kūrėjai ir problemų sprendėjai turime būti patys, kiekvienas iš mūsų.