Kandidato į merus programa 2019

/Kandidato į merus programa 2019
Kandidato į merus programa 20192019-01-16T16:00:27+00:00

Alytaus piliečių komanda, įgyvendinusi svarbiausius pažadus, atsinaujina ir tęsia darbus, kviesdama alytiškius kurti miestą drauge.

Mums jau daug pavyko nuveikti – Pramonės parke kuriasi naujos gamyklos, šilumos kaina sumažinta trečdaliu, alytiškiai patys skirsto dalį biudžeto pinigų ir dalyvauja svarstant jų aplinkos klausimus. Pasaulio alytiškiai jaučiasi laukiami Alytuje, operatyvumas ir viešumas savivaldybėje tampa norma, o tvarka ir aiškūs kriterijai sprendžiant infrastruktūros klausimus apsaugo nuo įtakos ir nevaisingų diskusijų. Miestiečiai važinėja nauju viešuoju transportu, o Rotušės bokštas turi laikrodį. Tai pasiekėme per ketverius metus dirbdami kartu su aktyviais alytiškiais. Siekiu tęsti darbus ir įgyvendinti prioritetus, tarp kurių svarbiausi:

  • Pagarba vienas kitam. Pagarba kiekvienam alytiškiui, tarpusavio pagarba savivaldybėje, tik tuomet bendras darbas duos geriausią rezultatą ir galimybes kurti miestą, kuriuo visi didžiuojamės.
  • Investicijų pritraukimas, kuriant LEZ, ir miesto pasiekiamumo gerinimas ne tik keliais, bet ir geležinkelio vėže pro Alytų.
  • Dar daugiau įrankių ir galimybių miesto bendruomenei ir verslui dalyvauti kuriant miestą. Alytiškių iniciatyvos plėsis į seniūnaitijas ir patys gyventojai spręs, kas svarbiausia jų aplinkoje.
  • Kokybiška švietimo infrastruktūra ir paslaugos. Verslo ir mokymo įstaigų veiklų suderinimas, kad Alytuje profesijos besimokantis jaunuolis būtų tikras dėl gerai apmokamos darbo vietos savame mieste.
  • Efektyvus miesto įstaigų valdymas ir tarybos sprendimų įgyvendinimas jose.
  • Alytiškio kortelė, jungianti galimybes miesto gyventojams naudotis mieste teikiamomis paslaugomis bei privalumais – viešuoju transportu, kultūros, sporto įstaigų „krepšeliu“.
  • Stipraus ir pasididžiavimo verto miesto identiteto kūrimas. Ne tik Lietuvoje garsėjame inovacijomis ir originaliais sprendimais, mūsų miesto ženklas „Alytus-Myliu“ – pavyzdys visiems miestams. Toliau sieksiu kurti tokį miestą, kuris būtų geriausia vieta gyventi, kurti verslą ar atvykti ir naudotis gamtos ir infrastruktūros teikiamais privalumais bei džiaugtis dzūkų svetingumu.