KAROLIS ALEKNAVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/KAROLIS ALEKNAVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
KAROLIS ALEKNAVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-26T10:19:23+00:00

Karolis – IT sprendimų ekspertas, ne vienos tarptautinės įmonės įkūrėjas, vadovas. Jo darbinė patirtis neapsiriboja Lietuvos teritorija, noras tobulėti ir atsakingas požiūris jam suteikė galimybes dirbti Danijoje, Belgijoje, Austrijoje, Suomijoje. Pasak Karolio, dirbant įvairiuose Europos miestuose noras grįžti į Alytų niekad nedingo. Šiuo metu jis kartu su šeima gyvena gimtajame Alytuje.

Viename Alytus City Alumni renginyje Karolis jau yra išsakęs, kokia kryptimi judantį mūsų miestą jis nori matyti: „Savivaldybė daug investuoja į infrastruktūrą, t.y. kelius, pastatus, sklypus tikėdamasi pritraukti naujus verslus – įmones. Mano nuomone, reikėtų investuoti ir į žmogiškųjų resursų auginimą, panaudojant turimus Alytaus kolegijos išteklius. Jeigu miestas turėtų kokybišką žmogiškųjų resursų auginimo mechanizmą, manau, taptume patraukliu miestu įmonėms ir investicijoms. Taip taptume ne tik siuvėjų miestu, bet gal ir IT paslaugų centru, kur atlyginimai būtų didesni nei minimumas. Augtų miesto gyventojų poreikiai ir paslaugų pasiūla, bei kokybė.“ Šia linkme jis jau dirba. Karolis yra dėstęs Alytaus kolegijoje, kur inicijavo naujas studijų programas, siekė pritraukti daugiau profesionalių dėstytojų.

„Nesinori skųstis, bet tiesiog imtis veiksmų pačiam. Mane patraukė „Alytaus piliečių“ atvirumas, bendrumo skatinimas, pasaulio alytiškių vienijimas, pilietinis biudžetas ir kiti svarbūs darbai. Norisi visus procesus pažinti iš vidaus, pačiam prisidėti prie miesto keitimosi“, – sako Karolis.

Beje, ar girdėjote apie vabzdžius maistui, o gal jau teko jų paragauti? Viena iš Karolio įkurtų įmonių „Ensifera“ siūlo aukštos kokybės ir maistinės vertės svirplius ir jų produktus maistui.

Trumpai apie Karolį:

IT sprendimų ekspertas, tarptautinio verslo vadovas, 35 metai.

Gimė: Alytuje

Baigė: Alytaus „Volungės“ vidurinę mokyklą (dabar Volungės progimnazija), Alytaus kolegijoje – programavimą.

Dirba: Tarptautinės įmonės „ERP Mechanics“ vadovu, yra įmonių „Digital Tax Free“ bei „Enfisera“ įkūrėjas ir vadovas. Taip pat – sertifikuotas Microsoft mokytojas.

Pomėgiai: Krepšinis, golfas, technologijos, programavimas.

Apie save: Nuolat ieškau naujų iššūkių ir galimybių daryti kitaip nei daro visi.

Apie Karolį žiniasklaidoje:

Alytaus alumnai pasiūlė naujovę mieste – Kaimynų dieną