KĘSTUTIS PTAKAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 6

Home/KĘSTUTIS PTAKAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 6
KĘSTUTIS PTAKAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 6 2017-04-13T12:01:11+00:00

Kestutis PtakauskasKuomet Lietuvoje kas nors prabyla apie bonsai meną (miniatiūrinių medelių ir japoniškų sodų puoselėjimas), būkite tikri, kad ši tema vienaip ar kitaip susijusi su alytiškiu Kęstučiu Ptakausku.

Kęstutis yra Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintas bonsai meistras, tarptautinių parodų rengėjas ir dalyvis, Lietuvos bonsai asociacijos prezidentas. Retas alytiškis tiek prisideda prie Alytaus vardo garsinimo užsienyje, kiek Kęstutis.

“Alytuje gyvenu daugiau nei 50 metų. Mačiau, kaip Alytus augo, vystėsi ir keitėsi. Bet mačiau ir, kaip kai kurie valdžios sprendimai Alytų žalojo – prie tokių priskiriu miesto centrą, kur dabar stovi savivaldybė, rekonstruojamą Žaliąją gatvę, statomą pėsčiųjų tiltą į niekur ir t.t. Žiūrint į miestą atrodo, kad mes mokame tik tiesti kelius ir keisti trinkeles iš vienos rūšies į kitą”, – teigia Kęstutis.

“Aiškiai matosi, kad savivaldybėje dirbantys valdininkai ir visos partijos daugiau žiūri savo interesų negu žmonių, gyvenančių šiame mieste. Jeigu tu nepriklausai nomenklatūrinei sistemai, esi niekas. Tu negali turėti kitos nuomonės, jei bus kitaip, nesėdėsi „šiltoje“ vietoje. Todėl, jeigu yra baimė žmogus negali būti laisvas, kurti mąstyti, keisti miestą taip, kad gera būtų jame gyventi”, – vardija prie nepartinio judėjimo prisijungęs Kęstutis. – “Lojalus žmogus atėjęs į postą – kaip piktžolė, kurios tu negali išrauti, ji vegetuoja, dėlto mes nukenčiame visi. Tik įtraukdami miesto visuomenę į miesto valdymą, kūrimą mes galime pasiekti gerų rezultatų. Tų rezultatų, kurių nori miestelėnai, o ne atskiros partinės grupės, kurių lozungas yra “daugiau mums negu kitiems”.

Trumpai apie Kęstutį:

Gimė Krasnojarsko srityje (Rusija) 1957 m.

Baigė: 5-ąją vid. m-klą (dabar Dainavos pagrindinė m-kla), taip pat Alytaus politechnikumą bei Kauno politechnikos instituto Mechanikos fakultetą.

Dirba: direktoriumi VšĮ “Bonso studija”.

Domisi: japoniškais sodais domisi nuo 1988 metų, ilgainiui pomėgis tapo profesija.

Pomėgiai: vandens sportas (baidarės, burlentės, povandeninė žūklė).

Apie save: Aš daug masčiau ar man prisijungti prie šios komandos, ar mes galėsime dirbti ir keisti miestą kartu su miestelėnais? Tariau taip, nes į komandą ateina laisvi nuo nieko nepriklausomi žmonės, kurie nebuvę jokioje partinėje sistemoje, kompetentingi kiekvienas savoje srityje, kurie nenori gyventi taip, kaip dabar gyvena.

Komentarai