KĘSTUTIS PTAKAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/KĘSTUTIS PTAKAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
KĘSTUTIS PTAKAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-01-17T15:53:17+00:00

Kuomet Lietuvoje kas nors prabyla apie bonsai meną, būkite tikri, kad ši tema vienaip ar kitaip susijusi su alytiškiu Kęstučiu Ptakausku. Jis yra Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintas bonsai meistras, tarptautinių parodų rengėjas ir dalyvis, Lietuvos bonsai asociacijos prezidentas.

Jo dėka Lietuvos bonsai sostine vadinamame Alytuje ne kartą vyko bonsai parodos, o 2016 m. ir V Japonijos kultūros festivalis, sukvietęs svečius iš 20 pasaulio šalių. Retas alytiškis tiek prisideda prie Alytaus vardo garsinimo užsienyje, kiek Kęstutis.

Už jo nuopelnus skleidžiant japonišką kultūrą per bonsai meną Lietuvoje ir skatinant supratimą apie Japoniją mūsų šalyje 2017 m. jam įteiktas prestižinis Japonijos vyriausybės „Tekančios saulės ordinas su sidabro spinduliais”.

Trumpai apie Kęstutį:

Gimė Krasnojarsko srityje (Rusija) 1957 m.

Baigė: 5-ąją vid. m-klą (dabar Dainavos pagrindinė m-kla), taip pat Alytaus politechnikumą bei Kauno politechnikos instituto Mechanikos fakultetą.

Dirba: VšĮ „Bonso studija“, direktorius.

Domisi: Japoniškais sodais domisi nuo 1988 metų, ilgainiui pomėgis tapo profesija.

Pomėgiai: Vandens sportas (baidarės, burlentės, povandeninė žūklė), fotografija.

Apie save: Džiaugiuosi galėdamas tęsti darbus su Alytaus piliečių komanda, nes joje dirba laisvi, nuo nieko nepriklausomi žmonės, kurie nėra buvę jokioje partinėje sistemoje, kompetentingi kiekvienas savo srityje, kurie myli savo miestą ir siekia, kad Alytus klestėtų.

Komentarai