LUKAS STRAVINSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/LUKAS STRAVINSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
LUKAS STRAVINSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-01-17T15:58:37+00:00

Lukas jau penkerius metus veikia jaunimo nevyriausybiniame sektoriuje. Nuo pat mokyklos suolo atstovavo – klasei, mokyklai, viso miesto mokiniams, vėliau jaunimo organizacijoms ir, galiausiai, tapęs Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininku turėjo galimybę ir garbę atstovauti visam Alytaus miesto jaunimui Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje.

Šiuo metu Lukas yra Alytaus miesto savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų ir Jaunimo reikalų tarybų narys. „Niekada nebijojau prisiimti atsakomybės už kitus ir vesti komandą į priekį, stengtis, kad kiekvienas jaunas žmogus savo organizacijoje ar mieste jaustųsi geriau“, – sako Lukas.

Politika jį žavėjo nuo pat mažens, dėl to ir nusprendė išbandyti savo jėgas rinkimuose. „Pasirinkau visuomeninį rinkimų komitetą „Alytaus piliečiai”, nes tai yra komitetas, kuris įgyvendina duotus pažadus ir užsibrėžtus tikslus. Tai komitetas, kuris parodė, kad per ganėtinai trumpą laiką, ketverius metus, galima nuveikti labai daug ir miestą padaryti daug patrauklesnį. Taip pat, komanda yra labai įvairi ir sudaryta iš savo sričių profesionalų: nuo ekonomistų iki istorikų, nuo režisierių iki socialinių darbuotojų, nuo jaunimo atstovų iki įmonių vadovų“, – teigia alytiškis.

Jo pagrindinis siekis – padaryti Alytų jaunatviškesniu miestu. Luko nuomone, Jaunimui Alytuje turi būti sukurtos kuo geresnės sąlygos, kad po studijų užsienyje ar kituose miestuose vis daugiau jaunuolių grįžtų į gimtinę: „Alytaus profesinio rengimo centras, Alytaus kolegija turi ruošti vietinėms įmonėms ir gamykloms reikalingus darbuotojus, kad kiekvienas Alytuje pabaigęs mokslus galėtų čia gauti darbą. Turime dar labiau vystyti sporto ir laisvalaikio infrastruktūrą, sudaryti dar palankesnes sąlygas neformaliam ugdymui, užtikrinti aukštą švietimo kokybę, kad kiekvienas jaunuolis būtų kuo labiau patenkintas gyvenimu čia, veiklos įvairove ir pasirinkimo galimybėmis.“

Trumpai apie Luką:

Gimė: 1999 m. Alytuje.

Baigė: Alytaus Jotvingių gimnaziją.

Studijuoja: Kiekybinę ekonomiką Vilniaus universitete.

Domisi: Istorija, geografija, politika.

Apie save: Drąsiai ir ryžtingai siekiu užsibrėžtų tikslų. Darbą, kurį darau, atlieku iki galo ir siekiu maksimalaus rezultato.