MARIUS GRIŠMANAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/MARIUS GRIŠMANAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
MARIUS GRIŠMANAUSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-01-30T16:23:23+00:00

Nuo 2001 m. metų Marius vadovauja tarptautinį verslą vykdančiai įmonei „Alsaflex“. „Džiaugiuosi ne tik jos veiklos plėtra, tačiau ir komanda bei itin maža darbuotojų kaita. Tam įtakos turi geros darbo sąlygos ir puikus įmonės mikroklimatas“, – sako Marius.

Nuo 2015 m. jis yra Alytaus miesto tarybos narys, dirbantis Aplinkos ir plėtros komitete. Visą kadenciją buvo ir yra aktyvus, į sprendžiamus klausimus įsigilinantis, tarybos narys. Marius dirba investicijų į šilumos ūkį, saugaus eismo komisijose, derybinėje grupėje dėl šilumos ūkio sugrąžinimo miestui.

Jis itin domisi buriavimu. Prieš 10 m. išlaikė teises valdyti burinę jachtą, o šiuo metu yra atviros jūros burinės jachtos vadas, netrukus įgysiantis vandenynų jachtos vado licenciją, leidžiančią plaukti visuose vandenyse. „Ši patirtis tai pirmiausia ne pramoga, o itin atsakinga ir sudėtinga mokymosi, specialių žinių, praktinių įgūdžių mokykla. Laive įgyjamos pačios svarbiausios atsakomybės, bendravimo, tolerancijos, pagarbos kito nuomonei pamokos“, – pasakoja Marius.

„Alytaus piliečiai“ 2015 m. buvo pirmasis savivaldos rinkimuose dalyvavęs laisvų, atsakingų ir neabejingų savo miestui – Alytui – visuomeninis komitetas. Anot Mariaus, per kadenciją nuveikta nemažai darbų, kurie yra matomi (30% pigesnė šiluma alytiškiams, naujas viešasis transportas, vaikų žaidimų aikštelės, laikrodis,  gatvės, šaligatviai ir t.t.), tačiau labai svarbu, jog yra pradėti pokyčiai, kurie mažiau matomi, tačiau garantuoja kokybiškesnį gyvenimą mieste: „Įvesta bendra tvarka/taisyklės, galiojančios visiems miestiečiams, skaidrėjantys viešieji pirkimai, konkursai į laisvas darbo vietas, kokybiškas gyventojų aptarnavimas savivaldos institucijose. Būtina, kad iškeltos idėjos, pradėti darbai būtų įgyvendinti, inovatyvūs sprendimai keistų sustabarėjusią sistemą – tai reikalauja laiko. Tad, tęsdamas darbą su patikima komanda, noriu ir siekiu, kad mūsų miestas būtų  gerąja žinute šalyje.“

„Mano asmeniniai siekiai susiję su miesto patrauklumo didinimu, gyventojų problemų sprendimu, dar aktyvesniu biurokratijos mažinimu. Siekiu ir sieksiu pratęsti darbą Aplinkos ir plėtros komitete, sprendžiant kasdienius gyventojų klausimus bei priimant ir įgyvendinant idėjas, kurios Alytų darytų patrauklesniu, modernesniu šalies miestu verslui, kuriančiam darbo vietas ir žmonėms, norintiems jame patogiai ir pilnavertiškai gyventi“, – savo tikslais dalijasi Marius.

Apie Marių trumpai:

Gimė, augo ir mokėsi Alytuje. 42 m.

Baigė:  Dainavos vidurinę mokyklą, KTU tarptautinę ekonomiką ir vadybą.

Dirba: UAB „Alsaflex“, direktorius.

Domisi:  Verslo ir investicinė aplinka, tarptautiniai ryšiai, IT, daugiabučių renovacija, komandos formavimas.

Pomėgiai: Buriavimas, kelionės, bendravimas, fotografija, kulinarija.

Apie save:  Esu alytiškis nuo pat gimimo, todėl gimtas miestas yra man svarbus ne tik šiandien – labai svarbu, koks jis bus rytoj. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus indėlio. Aš nebijau priimti sprendimų ir prisiimti asmeninės atsakomybės.

Esu laivo kapitonas, valdantis laivą jūroje ir atsakingas už visus įgulos narius. Tad miestą galima palyginti su laivu, kur kiekvienas sprendimas yra svarbus, kur siekiama pažaboti vėją ir išskleisti bures. Alytaus miesto burės jau pradėtos skleisti, tai reikia tęsti. Labai svarbu gebėti gerbti laivo įgulą, Alytuje – miesto žmones. Sugebėjimas išklausyti pašnekovą, remtis argumentais, rasti sprendimą viena stipriųjų mano pusių. Dalykiškumas bei derybiniai įgūdžiai leidžia man nuosekliai ir pozityviai spręsti iškylančius klausimus, siekti užsibrėžtų tikslų.

Komentarai