Naują atliekų rinkliavos tvarką siūloma kurti J.Krasnickui ir S.Leonavičiui

//Naują atliekų rinkliavos tvarką siūloma kurti J.Krasnickui ir S.Leonavičiui

Naują atliekų rinkliavos tvarką siūloma kurti J.Krasnickui ir S.Leonavičiui

Konteineriai„Alytaus piliečių“ frakcija siūlo tarybos nariams Jurgiui Krasnickui ir Sigitui Leonavičiui dalyvauti  darbo grupės, kuri tobulins mokesčio už atliekas surinkimo tvarką, darbe. Tokiu būdu, už dabartinio sprendimo panaikinimą pasisakantys miesto tarybos atstovai turės galimybę pateikti visus savo pasiūlymus ir į sprendimų priėmimą įtraukti, jų manymu, kompetentingiausius specialistus. Tokią alternatyvą J.Krasnicko inicijuotam tarybos sprendimo projektui teikia valdančioji „Alytaus piliečių“ frakcija.

„Tikimės, kad siūlydami naikinti dabar patvirtintą atliekų surinkimo tvarką, tarybos nariai prisiims atsakomybę ir pateiks savo skaičiavimus bei siūlomus sprendimus. Išties, būtų keista, jei jie patys nedalyvautų darbo grupėje, kurią inicijuoja, todėl siūlome vietoj administracijos atstovų, kurie šiuo atveju yra tarybos sprendimų vykdytojai, į darbo grupės sudėtį įtraukti Jurgį Krasnicką ir Sigitą Leonavičių, vienas kurių ir vadovautų darbo grupei“, – sakė „Alytaus piliečių“ frakcijos seniūnas Aurelijus Jaruševičius.

Dabar Alytaus miesto tarybos posėdžiui registruotas J.Krasnicko inicijuotas sprendimo projektas, kuriuo siūloma sudaryti Rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų tobulinimo darbo grupę. Jos sudėtyje turėtų būti trys administracijos atstovai, daugiabučio bendrijos pirmininkas Vytautas Kazlauskas, dviejų tarybos narių – Tomo Pačėso ir Gintarės Rimkutės Merčaitienės visuomeniniai padėjėjai Irena Sedleckaitė ir Kazimieras Sventickas, asociacijos Alytaus sąjūdis pirmininkas Juozas Skestenis, verslo atstovas Rimas Švedkauskas ir vienas seniūnaičių atstovas.

Panaši darbo grupė, kurioje dalyvavo dalis ir dabar siūlomų asmenų, jau buvo sudaryta 2014 metais. Darbo grupės išvados tuomet tarybai pristatytos nebuvo, nes, anot tarybos posėdžiui pirmininkavusio tuometinio mero Jurgio Krasnicko, darbo grupė savo užduoties neatliko.

 

Komentarai

2017-04-13T12:01:12+00:002017 kovo 23|