„Ne valdžios autoritetas, bet autoriteto valdžia“

/, Valė Gibienė/„Ne valdžios autoritetas, bet autoriteto valdžia“

„Ne valdžios autoritetas, bet autoriteto valdžia“

Esu Valė Gibienė. Alytus – mano gimtasis miestas. Taip susiklostė, kad, baigus studijas Kauno technologijos universitete, mano specialybės – informatikos – absolventui Alytuje nebuvo ko veikti. Visi paskyrimai – į Vilnių ir Kauną. Nemažai teko paplušėti, kol radau įmonę, kuri priėmė „atidirbti paskyrimo“.

Vale Gibiene

Gražus ar negražus, turtingas ar vargšas – Alytus man savas ir artimas. Taip smagu, kai paauglė dukra Kornelija prašo: „Mama, papasakok ką nors iš savo gyvenimo.“ Pasakojimai sukasi apie mano vaikystės, jaunystės Alytų, apie tai, ką dar mano tėtė pasakodavo apie Dzūkijos sostinę. Esu dzūkė iki kaulų smegenų. Beje, labai mėgstu dzūkuoti!

Šiuo metu dirbu direktoriaus pavaduotoja UAB „Riamona“, bet girdžiu, kaip mane vadina ir atpažįsta Alytuje – „Valė iš Omnitel“ (šioje tarptautinėje telekomunikacijų kompanijoje dirbau ilgą laiką).

Kadangi niekada nebuvau jokioje partijoje, o tokių žmonių jau nedaug belikę, prieš rinkimus tapau įdomi daugeliui. Bet esu sau pažadėjusi: nebūsiu partijų gretose. Nepartinis judėjimas „Alytaus piliečiai“ atitinka mano įsitikinimus ir vertybes, taigi sau duoto žodžio nesulaužiau.

Nenoriu giedoti ditirambų Vytautui Grigaravičiui, kurį pažįstu ne vienus metus. Jis patikimas, išlaikytas, sąžiningas žmogus. Mano nuostata: ne valdžios autoritetas, bet autoriteto valdžia. Vytautas yra tas žmogus, paskui kurį man norisi eiti. Kiekvienas juk renkasi draugus pagal savo vertybes. Pasitikiu Vytautu ir visa mūsų komanda ir džiaugiuosi, kad esu kartu su jais.

Visose gyvenimo situacijose užduodu sau tris klausimus: kodėl, ką ir kaip? Taip pat ir galvodama apie Alytų. Kodėl jaunimas išvažiuoja? Kodėl trūksta darbo vietų? Kodėl poliklinikoje driekiasi eilės? Kodėl miestas traukiasi? Ką turime padaryti, kad to nebūtų? Kaip tai turime padaryti, kokius žingsnius žengti? Kiekvienas žinome, kaip tvarkytis savo namuose, kokius norime juos matyti ateityje, ko linkime savo vaikams ir tėvams. Alytus – tai mūsų namai, todėl privalome būti atsakingais jų šeimininkais. Po rinkimų naujos tarybos nariai privalo pamiršti, kokiai partijai priklauso, ir tarnauti tik miesto interesams. Savivaldybė turi būti tam tikras gyventojų aptarnavimo centras, kuris irgi privalo tarnauti jiems, o ne atvirkščiai.

Todėl pirmą kalendorinio pavasario dieną kviečiu visus ateiti ir drauge išsirinkti Alytaus šeimininką, kuriuo pasitikime. Labiau pasitikėjimą keliančio kandidato kaip V.Grigaravičius aš nematau. Pasakyk man, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas esi tu, – vadinasi, ir „Alytaus piliečių“ komanda yra patikimiausia!

Komentarai

2017-04-13T12:01:20+00:002015 vasario 12|