Negaliu likti abejingas nuolat didėjančioms gimtojo Alytaus problemoms

//Negaliu likti abejingas nuolat didėjančioms gimtojo Alytaus problemoms

Negaliu likti abejingas nuolat didėjančioms gimtojo Alytaus problemoms

Paulius-NeciunskasEsu Paulius Neciunskas. Gimiau ir augau Pirmajame Alytuje. Baigęs mokslus Piliakalnio vidurinėje mokykloje išvykau studijuoti vadybos ir verslo administravimo Vilniaus universitete, paskui baigiau rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro studijas. Šiuo metu vadovauju informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros bei bepiločių orlaivių įmonėms. Esu jaunas (24 m.), tačiau turiu didelių tikslų ir siekių. Tikiu, jog mano žinios, įgytos kuriant bei plėtojant verslą, taip pat profesinė ir gyvenimo patirtis bei jaunatviškas maksimalizmas pravers ir sprendžiant svarbius Alytaus miesto klausimus.

Nors nemažai laiko tenka praleisti sostinėje, save laikau tikru alytiškiu. Prieraišumas gimtajam miestui neleidžia likti abejingam. Alytus šiuo metu išgyvena toli gražu ne pačius geriausius laikus – kiekvienais metais netenka apie tūkstančio (!) gyventojų, trūksta žmonių kvalifikaciją atitinkančio darbo, o dažnas alytiškis jaučiasi neišgirstas ir nesupratęs miesto savivaldoje priimamų sprendimų.

Alytuje svarbių problemų, kurias reikia spręsti nedelsiant, yra gana daug. Viena didžiausių – ilgalaikių strateginių tikslų nustatymas ir siekimas. Kelias į ekonominę gerovę – smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimas ir aktyvi tiesioginių užsienio investicijų (TUI) paieška. Kuriant naujas darbo vietas ir augant alytiškių finansinei gerovei sustiprės ir paslaugų sektorius, atsiras daugiau pramogų, laisvalaikio praleidimo galimybių, o svarbiausia – žmonėms bus gera gyventi ir grįžti į Alytų.

Būtina sukurti gerai apgalvotą ir ilgalaikį Alytaus įvaizdį ir jį tinkamai pozicionuoti. Parodyti, kad Alytus puikus miestas kurti verslui – turi gerai išplėtotą infrastruktūrą, įsikūręs patogioje geografinėje vietoje, o miesto žmonės yra darbštūs ir siekiantys tikslų. Verslas kursis tik ten, kur sukuriamos palankios sąlygos, biurokratiniai sprendimai nėra vilkinami, viskas vyksta sąžiningai, skaidriai.

Vytauto Grigaravičiaus asmenybė man yra ir buvo didelis autoritetas dar nuo mažų dienų. Tai žmogus, vertas didelės pagarbos. Aš, kaip ir Vytautas, savo gyvenimo su politika niekuomet nesiejau, tačiau negaliu likti abejingas nuolat didėjančioms miesto problemoms. Esu tikras, jog V.Grigaravičiaus ir „Alytaus piliečių“ iškeltos vertybės taps pagrindu esminiams teigiamiems pokyčiams Alytaus mieste.

Kviečiu nelikti abejingus ir dalyvauti kovo 1 dieną vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.

Komentarai

2017-04-13T12:01:18+00:002015 vasario 23|