NERIJUS JAUNEIKA, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 12

/NERIJUS JAUNEIKA, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 12
NERIJUS JAUNEIKA, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 122017-04-13T12:01:09+00:00

Nerijus Jauneika„Tikiu mūsų lyderiu Vytautu Grigaravičium“, – paklaustas, kodėl prisijungė prie Alytaus piliečių judėjimo, atsako Nerijus Jauneika. Šis jaunas vyras pernai pripažintas Alytaus jaunuoju metų verslininku. Nors juo abejojo beveik visi aplinkiniai, o šalies ekonomika dar tik žengė pirmuosius tvirtus žingsnius po krizės, Nerijus Pulko gatvėje atidarė kavinę „Coffee Room“. Ne šiaip paprastą kavinę, o vietą tikriems kavos mylėtojams. Erdvę, kur perspektyvus jaunimas gali laisvai keistis mintimis ir nevaržomai kurti drąsios Lietuvos pamatus. Ir ne tik jaunimas – kiekvieną sekmadienį „Coffee Room“ į susitikimus su judėjimo lyderiu V. Grigaravičium renkasi Alytaus piliečiai. Išgirsti, suprasti, padėti.

„Norėdamas pasiekti savo turėjau įveikti daugybę kliūčių. Patikėkite, tai nebuvo labai lengva. Todėl manau, kad metas nebekvėpuojančias ideologijas pakeisti naujomis – tokiomis, kurios remsis ambicingų žmonių patirtimi. Tokiomis, kurios leis gimti naujoms svajonėms. Ir ne tik gimti, bet ir augti, čia, – mūsų mieste Alytuje“, – sako ambicingasis Alytaus pilietis.

N. Jauneika Lietuvos edukologijos universitete (tuomet – Vilniaus Pedagoginis universitetas) įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį, vėliau Vilniaus Romerio universitete apgynė ekonomikos magistro diplomą.

Verslininkas dirbo šalyje lyderiaujančiuose bankuose „Swedbank“ ir SEB, nuo 2010-ųjų eina Danijos asociacijos NCB filialo „NCB Lietuva“ vadovo pareigas. Vyras puikiai kalba rusų ir anglų kalbomis.

Apie Nerijų žiniasklaidoje:

„99 procentai aplinkinių netikėjo, kad man pavyks“

 

Komentarai