Nuo to, ką mes darome šiandien, priklausys tai, ką darysime rytoj

/, Jurgita Eidukevičienė/Nuo to, ką mes darome šiandien, priklausys tai, ką darysime rytoj

Nuo to, ką mes darome šiandien, priklausys tai, ką darysime rytoj

Esu Jurgita Eidukevičienė, akių ligų gydytoja, „Alytaus piliečių“ kandidatė į Alytaus miesto tarybos narius. Gimiau ir užaugau Alytuje, todėl, baigusi medicinos studijas, sugrįžau į savo miestą dirbti jo žmonėms. Jau penktus metus dirbu Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje, mėgstu savo darbą, stengiuosi jį atlikti sąžiningai ir nuoširdžiai. Kasdien bendrauju su savo kraštiečiais dzūkais ir jaučiu jų šilumą, atvirumą, draugiškumą.

Jurgita_EidukevicieneMedicina pasaulyje vystosi labai sparčiai. Tuo man teko įsitikinti stažuojantis Prancūzijoje, Švedijoje, Japonijoje. Mano tikslas, kad medicinos naujovės būtų diegiamos ir lengvai pasiekiamos alytiškiams. Manau, kad Alytus yra perspektyvus gražus miestas, kuriame jaunas specialistas turi daug galimybių tobulėti. Alytaus gydymo įstaigos pacientų vertinamos palankiai, teikiamų sveikatos paslaugų kokybė gera, nes dirba kompetentingi darbuotojai. Gana gera diagnostinė aparatūra, tad ligoniai tiriami šiuolaikiniais metodais, jiems nereikia važiuoti į kitus regionus. Tačiau tobulėjimui ribų nėra. Manau, siektina, kad paslaugų kokybė tik gerėtų, likę seni, remonto reikalaujantys skyriai ir pastatai būtų renovuoti, sveikatos priežiūros įstaigos modernizuotos.

Norėtųsi, kad mūsų miestas pritrauktų daugiau perspektyvių įvairių sričių, taip pat ir medicinos specialistų, o gyventojai gautų kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas. Tam reikia, kad jauni žmonės norėtų po studijų sugrįžti dirbti ir gyventi į gimtąjį miestą, gebėtų įdiegti išmoktas naujoves, ne bijotų permainų, bet turėtų aiškų tikslą ir jo siektų.

Man labai svarbi tiek medicinos, tiek teisėtvarkos ir teisėsaugos situacija Alytaus regione, nes mano gyvenimas nuo mažens buvo susietas su policijos sistema – tėtis Jurgis Valiūnas buvo ilgametis policijos pareigūnas, Vytauto Grigaravičiaus pavaduotojas, tad daug darbų, saugodami gimtąjį Alytų ir alytiškius, jie nuveikė kartu. Man artimos visuomeninio rinkimų komiteto „Alytaus piliečiai“ idėjos, tikslai, todėl esu šios komandos dalis.

Jurgita Eidukevičienė: „Vieningumas ir tvirti siekiai skatina mus visus žengti į priekį, nes nuo to, ką darome šiandien, priklausys tai, ką darysime rytoj. Aš tikiu, kad bendromis pastangomis, vieningai mes ir jūs – visi Alytaus piliečiai – galime ne tik turėti palankaus rytojaus viziją, bet ir ją įgyvendinti kartu su Vytautu Grigaravičiumi, veikdami drauge – atvirai, sąžiningai, garbingai.“

Komentarai

2017-04-13T12:01:17+00:002015 vasario 26|