PAULIUS NECIUNSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 16

Home/PAULIUS NECIUNSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 16
PAULIUS NECIUNSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 16 2017-04-13T12:01:10+00:00

Paulius NeciunskasVerslininkas, rinkodaros specialistas.

Pirmajame Alytuje gimęs ir užaugęs Paulius iki 2011 m. dirbo radijo stotyje FM99, radijo laidų vedėju bei muzikos redaktoriumi. Vėliau domėjimasis muzika transformavosi į verslą – foninės muzikos parinkimą viešose vietose. Šiuo metu Pauliaus parinkta muzika skamba ne vienoje Lietuvos parduotuvėje ar restorane.

Domėjimasis jaunais verslais (startupais) bei dalyvavimas jų veikloje suteikė daug patirties įvairiose srityse. Šiuo metu Paulius taip pat aktyviai dirba informacinių technologijų srityje (internetinių svetainių kūrimas, debesijos paslaugos), rinkodaros srityje (strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, internetinė rinkodara, Google AdWords), o naujausias Pauliaus įgyvendinamas projektas – fotografavimas bei filmavimas iš oro, naudojant bepiločius orlaivius (dronus).

Veiklus, mėgstantis aktyvų gyvenimo būdą alytiškis savo gyvenimo su politika niekada nesiejo: „Niekuomet nesu turėjęs ryšių su jokiomis politinėmis partijomis ir neketinu jų turėti ateityje. Didžioji politika taip pat manęs netraukia ir nėra siekiamybė. Mane domina konkrečių problemų identifikavimas bei optimalus jų sprendimas. Manau, jog šiuo metu Alytuje itin trūksta nešališkų, logiškų bei sveiku protu paremtų sprendimų“. Paulius norėtų sudaryti kiek įmanoma palankesnes sąlygas smulkaus bei vidutinio verslo kūrimui ir plėtojimui Alytuje, kuris atvertų duris naujų darbo vietų kūrimui bei didintų miesto ir miestelėnų ekonominę gerovę.

Trumpai apie Paulių:

Vadybos ir verslo administravimo bakalauras, rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistras, 24 m.

Gimė ir augo Alytuje.

Baigė: Alytaus Piliakalnio 4-ąją vid. m-klą; VU, Vadybos ir verslo administravimo bakalaurą; VU, Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistrą.

Dirba: direktoriumi UAB „Intellmedia Solutions” ir UAB „Bonus orbis“.

Domisi: informacinėmis technologijomis, internetine rinkodara, emocine rinkodara, psichologija, fotografijomis iš oro, muzika.

Apie save: Esu optimistas, mėgstantis racionalius sprendimus. Itin vertinu sąžiningus, patikimus, nesavanaudiškus bei nuoširdžius žmones. Tikiu, jog bendromis pastangomis gyvenimas Alytuje gali būti geresnis.

Apie Paulių spaudoje:

Investicijos Alytuje reikalingos kaip oras

Pomėgio transformacijos produktas – foninė muzika verslui

Radijo transliacijos internetu pagaliau išpopuliarėjo ir Lietuvoje

Komentarai