PAULIUS NECIUNSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/PAULIUS NECIUNSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
PAULIUS NECIUNSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-11T19:36:57+00:00

Pirmajame Alytuje gimęs ir užaugęs Paulius – verslininkas ir rinkodaros specialistas. Šiuo metu jis tęsia akademinę veiklą doktorantūros studijose ISM vadybos ir ekonomikos universitete, rengia disertaciją bei atlieka mokslinius tyrimus tarptautinės rinkodaros ir vartotojų elgsenos srityse.

Be akademinės veiklos, taip pat aktyviai dirba ir verslo srityje – vadovauja informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros įmonei, domisi bei plėtoja keletą startuolių, taip pat konsultuoja kompanijas vadybos, verslo plėtojimo bei rinkodaros klausimais.

„Nors nemažai laiko tenka praleisti sostinėje, save visuomet laikiau tikru alytiškiu. Tikiu, jog įgytos kompetencijos, teorinės ir praktinės žinios bei įvairiapusė patirtis gali padėti sprendžiant svarbius Alytaus miesto klausimus“, – sako Paulius.

Trumpai apie Paulių:

Gimė ir augo pirmajame Alytuje.

Baigė: Piliakalnio vidurinę mokyklą, VU vadybos ir verslo administravimo bakalauras, VU rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistras.

Dirba: UAB „Intellmedia Solutions”, direktoriumi.

Domisi: IT, jauni verslai (startuoliai), internetinė rinkodara.

Apie save: Esu optimistas, mėgstantis racionalius sprendimus. Itin vertinu sąžiningus, patikimus, nesavanaudiškus bei nuoširdžius žmones.

Apie Paulių žiniasklaidoje:

Pomėgio transformacijos produktas – foninė muzika verslui

Radijo transliacijos internetu pagaliau išpopuliarėjo ir Lietuvoje

Paulius Neciunskas

„Klausimėlis Alytaus piliečiui“Pirmajame Alytuje gimęs ir užaugęs Paulius Neciunskas – verslininkas ir rinkodaros specialistas. Šiuo metu jis tęsia akademinę veiklą doktorantūros studijose ISM vadybos ir ekonomikos universitete, rengia disertaciją bei atlieka mokslinius tyrimus tarptautinės rinkodaros ir vartotojų elgsenos srityse.Be akademinės veiklos, taip pat aktyviai dirba ir verslo srityje – vadovauja informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros įmonei, domisi bei plėtoja keletą startuolių, taip pat konsultuoja kompanijas vadybos, verslo plėtojimo bei rinkodaros klausimais.„Nors nemažai laiko tenka praleisti sostinėje, save visuomet laikiau tikru alytiškiu. Tikiu, jog įgytos kompetencijos, teorinės ir praktinės žinios bei įvairiapusė patirtis gali padėti sprendžiant svarbius Alytaus miesto klausimus“, – sako Paulius.Plačiau apie jį: alytauspilieciai.lt/paulius-neciunskas/Nori pabendrauti gyvai? Kiekvieną sekmadienį 15 val. laukiam tavęs Kavos namuose! (Plačiau: bit.do/pokalbissupilieciu)#Ašpilietis #KlausimėlisAPPolitinė reklama, sukurta vis. RK „Alytaus piliečiai“

Posted by Alytaus piliečiai on 2019 m. vasario 11 d., pirmadienis

Komentarai