RASA DAUGININKAITĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 19

Home/RASA DAUGININKAITĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 19
RASA DAUGININKAITĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 19 2017-04-13T12:01:10+00:00

Rasa DaugininkaiteSocialinio darbo specialistė.

Socialinio darbo bakalauro programos absolventė Rasa Daugininkaitė turi įvairių žinių ir įgūdžių darbui su įvairiomis klientų grupėmis: vaikais, pagyvenusiais ir senais žmonėmis, neįgaliais, bedarbiais ir kitais socialinę atskirtį, skurdą, smurtą patiriančiais asmenimis ir jų grupėmis.

“Esu socialiai jautri asmenybė, tai pagrindinė motyvuojanti jėga, skatinanti dalyvauti keisti, kurti, spręsti. Aktyviai dalyvauju nevyriausybinių organizacijų veikloje generuojant ir realizuojant idėjas. Dalyvaudama visuomeninėje veikloje įsitikinau, kad maži darbai sukuria didelius pokyčius. Tikiu, kad dirbant drauge galime pasiekti reikšmingų socialinių pokyčių sprendžiant giliai įsišaknijusias miesto gyventojų socialines problemas”, – sako Rasa. – “Turiu noro ir ryžto atstovauti bendruomenės interesams, labiausiai socialiai pažeidžiamų asmenų grupes.”

Trumpai apie Rasą:

Socialinio darbo bakalaurė, 29 m.

Gimė ir augo Alytuje.

Baigė: 10-ąją vid. m-klą (dabar Volungės pagrindinė m-kla), VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinės gerovės institutą

Domisi: socialinėmis inovacijomis, psichologija.

Pomėgiai: kelionės, skaitymas, muzika, teatras

Apie save: Gyvenime vadovaujuosi šiomis pamatinėmis vertybėmis: sažiningumu, geranoriškumu, teisingumu, pagarba žmogaus asmenybei, tolerancija, pilietine atsakomybe.

Komentarai