TAUTVYDAS TAMULEVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 7

/TAUTVYDAS TAMULEVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 7
TAUTVYDAS TAMULEVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 72017-04-13T12:01:11+00:00

Tautvydas TamuleviciusAlytuje užaugęs Tautvydas iki 2009 metų dirbo radijo laidų vedėju FM99 bei atstovu spaudai krepšinio klube „Alytus“, su pagyrimu baigė Alytaus Kolegiją.

Vėliau išvyko mokytis rinkodaros į Didžiąją Britaniją ir tęsė Žurnalistikos studijas Vilniuje. Į Lietuvą grįžo prieš du metus, dalyvauti programoje „Kurk Lietuvai“ – kuri sukurta VšĮ „Investuok Lietuvoje“ siekiant pritraukti užsienyje studijas baigusius lietuvius į šalies viešąjį sektorių. Jame Tautvydas dirba ir iki šiol: „Jei matau, kad galima daryti geriau – sunkiai susivaldau kažko dėl to nepadaręs. Šia prasme, viešasis sektorius yra labai motyvuojantis. Nes daryti gali labai daug, ir to rezultatas svarbus daugeliui žmonių“.

Save alytiškiu iš pašaukimo vadinantis Tautvydas dėsto kitokį požiūrį į savivaldą Lietuvoje: „Norint gerų rezultatų, būtina turėti planą, apsibrėžtus tikslus ir priemones, kaip jų pasiekti. Alytų matau kaip jaukų ir patogų miestą, kuriame žmonės norėtų auginti vaikus, nebijotų pradėti savo verslo, kuriame kiekvienas gyventojas jaustųsi kaip šeimininkas ir galėtų daryti aiškų poveikį savivaldai“.

Trumpai apie Tautvydą:

Gimė 1987-aisiais, 2006-aisiais baigė Panemunės vidurinę mokyklą, su pagyrimu 2009 m. Alytaus kolegiją (Įmonių ir įstaigų administravimas), 2012 m. University of Bedfordshire, Rinkodaros ir reklamos komunikacija, 2013 m. Vilniaus Universitete, žurnalistika.

Dirba: komunikacijos specialistas Švietimo mainų paramos fonde

Domisi: geopolitika, rinkodaros ir reklamos tendencijomis, naujausiomis technologijomis, kosmoso tyrimais

Pomėgiai: stalo žaidimai, protmūšiai, laipiojimas uolomis, kiti ekstremalūs užsiėmimai, elektroninė muzika (pvz. Susumu Yokota), moderni klasikinė muzika (pvz. Philip Glass).

Komentarai