TOMAS SUTKAITIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/TOMAS SUTKAITIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
TOMAS SUTKAITIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-03T09:58:58+00:00

Alytiškiai Tomą gerai žino kaip gyvosios istorijos festivalio „Jotvos vartai“ organizatorių. Tomas – įvairių kultūrinių renginių ir istorinių atminimo žygių organizatorius, Lietuvos kultūros tarybos Alytaus regiono kultūros tarybos narys, 2013 m. Alytaus miesto kultūros premijos laureatas.

„Prie Alytaus piliečių prisijungiau 2015 m. Tai buvo pirmas kartas rinkimų istorijoje kuomet visiems Lietuvos piliečiams buvo suteikta galimybė susitelkus į visuomeninius rinkimų komitetus kelti savo kandidatus į miesto merus bei tarybas. Sužavėjo tai, jog politikoje pirmą kartą papūtė asmenybės laisvės bei įvertinimo vėjas. Būk, kas esi ir ateik pritaikyti to savivaldoje, įgyvendinant vietos politiką, priimant miestui svarbius sprendimus. O kas jei ne mes? Kas jei ne žmonės, kurie patys sprendžia daugelį supančių problemų, įgyvendina unikalias idėjas, telkia bendruomenę, kuria ir gražina savo ir miesto aplinką, kuria miesto identitetą. Alytaus piliečių gretose mačiau ir matau daug iniciatyvių žmonių, kuriems ne tas pats, kas Alytus yra šiandien ir koks jis bus po dešimties, dvidešimties ar šimto metų. Ypatingai patraukė tuometinių ir esamų narių kultūrinis laukas, kultūrinis išprusimas, stiprios asmenybės, novatoriškas požiūris. Tai – reikšmingi miestui žmonės. O pastarųjų metų darbai tik sustiprina tikėjimą jais.  Ir tai ne tik skambūs žodžiai – už save kalba patys darbai. Kiekvienas po truputį, o visi susitelkę kartu, galim labai daug“, – yra įsitikinęs Tomas.

Jo siekiai – subalansuotas kultūros finansavimas Alytaus mieste bei regione, įgyvendinant tolygios kultūrinės raidos regionuose modelį, prisidėti prie kultūros paslaugų gerinimo ir įvairovės, gerinti sąlygas NVO sektoriaus bei nepriklausomų kūrėjų kultūrinių iniciatyvų finansavimui.

Trumpai apie Tomą:

Gimė: 1979 m. Alytuje, tuomet kai lapai gausiai krito ir lijo amžinas lietus (lapkričio 17 d.). Vaikystė ir jaunystė praskriejo minant Pirmojo Alytaus kelius ir takelius. Jam esu neabejingas ir šiandien. Ten, kur teka Alytupis – mano pėdos, mano ir miesto istorija.

Baigė: Alytaus Piliakalnio vid. mokyklą, VDU Etnologiją ir Anglų filologiją (bakalauras), MRU viešajį administravimą (magistras).

Dirba: Kultūrinių renginių įstaigos „ARGOSTUDIO“ direktoriumi, Alytaus miesto teatro projektų vadybininku.

Domisi: Kultūros naujovėmis, inovatyviais kultūros projektais, istorija, archeologija, kultūriniu turizmu.

Pomėgiai: Pramoginiai, klasikiniai šokiai, gitara, sportas, motociklai.

Apie save:  Gyvenime svarbu būti čia ir dabar, būti savimi, aktyviai įsitraukti į aplinką, kurioje esi bei tęsti tradicijas. Nepamiršti, iš kur atėjom, mokytis iš praeities žengiant į ateitį, suprasti, dėl ko esame, ką kuriame ir ką paliekame ateities kartoms.

Apie Tomą žiniasklaidoje:

„Pasaulio alytiškių bendruomenė“ – Tomas Sutkaitis: Alytus pasirinko mane

Keturi metai minant pedalus K.Donelaičio garbei

Ekspedicija „K. Donelaitis“

Tomas Sutkaitis

Pradedame naują rubriką „Klausimėlis Alytaus piliečiui“!Šiandien kviečiame susipažinti su Tomu. Alytiškiai jį gerai žino kaip gyvosios istorijos festivalio „Jotvos vartai“ organizatorių. Tomas – įvairių kultūrinių renginių ir istorinių atminimo žygių organizatorius, Lietuvos kultūros tarybos Alytaus regiono kultūros tarybos narys, 2013 m. Alytaus miesto kultūros premijos laureatas.Daugiau apie Tomą: alytauspilieciai.lt/tomas-sutkaitis/Nori pabendrauti gyvai? Kiekvieną sekmadienį 15 val. laukiam tavęs Kavos namuose! (Plačiau: bit.do/pokalbissupilieciu)#Ašpilietis #KlausimėlisAPPolitinė reklama, sukurta Vis.RK „Alytaus piliečiai“

Posted by Alytaus piliečiai on 2019 m. sausio 31 d., ketvirtadienis

Komentarai