TOMAS SUTKAITIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 15

Home/TOMAS SUTKAITIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 15
TOMAS SUTKAITIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 15 2017-04-13T12:01:09+00:00

Tomas SutkaitisKultūros renginių organizatorius.

Alytiškiai gerai Tomą žino iš jo istorinio festivalio “Jotvos vartai”, organizuojamo prie pirmojo Alytaus piliakalnio. Tomas taip pat 11 metų organizuoja tarptautinį senųjų amatų ir istorijos festivalį “Apuolė” (Skuodo raj.), istorinius atminimo žygius į Karaliaučių (Rusija). 2013 m. Alytaus miesto kultūros premijos laureatas.

“Alytus turi daug vertingų ir dar neišnaudotų renginiams kultūrinių erdvių, kurios galėtų skleisti miesto grožį, pritraukti daug svečių. Manau, kad miestas galėtų būti atviresnis kultūros mainams, aktyviau “eksportuoti” Alytaus kultūrą ir taip garsinti miesto vardą bei nesibaiminti “importuoti” kitokio pobūdžio kultūrinių projektų ir renginių. Turime skatinti jaunus kultūros kūrėjus ir projektų organizatorius, nebijoti eksperimentuoti. Norėtųsi, kad savivaldybė į kultūros sritį mažiau žiūrėtų biurokratiškai, bet pati daugiau dalyvautų kultūros kūrimo procese”, – teigia Tomas Sutkaitis.

Trumpai apie Tomą:

Festivalių ir kitokių kultūros renginių organizatorius, 35 m.

Gimė ir augo pirmame Alytuje.

Baigė: Piliakalnio vid. m-klą, vėliau VDU etnologiją (bakalauras), taip pat MRU viešąjį administravimą (magistras)

Dirba: VšĮ „Argostudio“ direktorius

Domisi: kultūra, istorija, turizmu

Pomėgiai: muzika, dviračių sportas, pramoginiai šokiai

Apie save: Gyvenime vertinu atsinaujinimą: esu dinamiškas, mėgstu naujas situacijas, naujas idėjas, naujus žmones, naujas vietas. Tai leidžia nesustoti viename taške, nuolat judėti į priekį.

Komentarai