VALĖ GIBIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 13

Home/VALĖ GIBIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 13
VALĖ GIBIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 13 2017-04-13T12:01:10+00:00

Vale GibieneNors jau kuris laikas nebedirba UAB „Omnitel“, bet alytiškiai pažįsta ir žino šią moterį kaip „Valę iš Omnitel“. Šioje tarptautinėje telekomunikacijų kompanijoje Valė dirbo nuo pat padalinio Alytuje atidarymo, čia įgijo neįkainojamos patirties inovacijų bei naujų technologijų pritaikymo versle ir paprasto žmogaus gyvenime, procesų valdyme bei jų optimizavime. „2012 metų geriausias bosas“ rinkimuose Valė tapo laurete.

Tiesioginis darbas su stambiausiomis Alytaus regiono verslo įmonėmis bei biudžetinėmis organizacijomis, leido iš arti pamatyti jų skaudulius ir problemas. Pasak Valės, pirmiausiai miesto reikaluose turi įsivyrauti skaidrumas ir šeimininkiškas požiūris į miesto valdymą ir tvarkymą.

„Kiekvienas mes žinome, kaip turime tvarkytis savo namuose ir kokius norime matyti ateity, ko linkime savo vaikams ir tėvams – bet ar taip elgiamasi šiandien? Alytus – tai mūsų šeima kitu masteliu ir privalome būti atsakingais jos šeimininkais bei šeimos nariais“, – teigia Valė Gibienė.

Trumpai apie Valę:

Verslo vadybos specialistė, 53
Gimė ir augo Alytuje.

Baigė: 2-ąją vid. m-klą (dabar Adolfo Ramanausko Vanago gimnazija), Kauno Technologijos Universitete įgijo magistro laipsnį.

Dirba: dir.pavaduotoja UAB “Riamona“.

Domisi: asmenybės ugdymu, procesų ir resursų valdymu, naujomis technologijomis, psichologija.

Pomėgiai: kelionės, knygos, teatras, kulinarija.

Apie save: esu maksimalistė – perfekcionistė, darbšti, sąžininga. Atsakinga, nebijanti savarankiškai priimti sprendimus, komunikabili, pasižyminti analitiniu mąstymu.

Komentarai