VILIJA RAMANAUSKIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 10

Home/VILIJA RAMANAUSKIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 10
VILIJA RAMANAUSKIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 10 2017-04-13T12:01:10+00:00

Vilija RamanauskieneŽinoma Lietuvoje žurnalistė.

Šiemet apdovanota medaliu „Už nuopelnus žurnalistikai“ ir LR Prezidentės atminimo ženklu už asmeninį indėlį prisidedant prie Lietuvos pirmininkavimo ES. „Alytus – Baltosios rožės miestas“ projekto iniciatorė, už miesto vardo garsinimą pelniusi Žurnalistų plunksną.

“Kaip žurnalistė, puikiai matau miesto silpnąsias ir stipriąsias puses bei tai, kaip Alytus matomas iš toliau, ir kodėl tas įvaizdis toks, kad jauniems žmonėms nekyla noras grįžti“, – sako Vilija Ramanauskienė.

Kaip ekonomistė, Vilija ypatingai domisi verslo galimybėmis ir situacija mieste. „Matau, koks svarbus savivaldos ir verslo bendras darbas bei savitarpio supratimas“,- teigia Vilija, daug dirbanti Europos Sąjungos institucijose, keliaujanti po Europą ir matanti, kuo gyvena miestai kitose šalyse.

Svarbiausias jos siekis – padaryti miesta patrauklų ir patogų gyventi, pasiekti, kad laimingi alytiškiai turėtų galimybę dirbti mėgiamą darbą, steigtų smulkius verslus mieste ir šypsotųsi vieni kitiems.

Vilija – viena iš mieste vykdyto projekto „Inovacijų akademija“ dalyvių, kuris jungė septynių valstybių panašaus dydžio miestus, skatino jų bendradarbiavimą ir bendruomeniškumą. „Siekiu, kad apie mano gimtąjį miestą sklistų geroji žinia, kad miestelėnai jaustų vienas kito petį, o savivalda būtų įrankis to pasiekti“, – sako Vilija.

Ir dar – ar pamenate tą Vilijos nutrūktgalvišką „mirties kilpą“ automobiliu?

Trumpai apie Viliją:

Ekonomikos (finansų ir kredito specializacija) bakalaurė, 43 m.

Gimė ir augo Alytuje.

Baigė: 5-ąją vid. m-klą (dabar Dainavos pagrindinė m-kla), taip pat VU, Ekonomikos fakultetą, studijavo ir kėlė kvalifikaciją rimčiausiose Europos žurnalistikos mokyklose: Deutche Welle, Europos žurnalistikos centre bei Stokholmo Ekonomikos mokykloje Rygoje.

Dirba: žurnaliste bei projektų vadove radijo stotyje „FM99“.

Domisi: inovacijomis, miestų rinkodara

Pomėgiai: knygos, kelionės, muzika, motociklai

Apie save: remiuosi tvirtomis moralinėmis nuostatomis, esu tolerantiška ir atvira viskam, kas vyksta aplink. Mano stipriosios savybės – loginis mąstymas, komunikabilumas, imlumas naujovėms, humoro jausmas.

Komentarai