VILIJA RAMANAUSKIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto merus

/VILIJA RAMANAUSKIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto merus
VILIJA RAMANAUSKIENĖ, kandidatė į Alytaus miesto merus2019-03-02T00:17:11+00:00

Vilija Ramanauskienė: „Su alytiškiais ir su užsienio investuotojais kalbu jų kalba“

Vilija – viena  iš „Pasaulio alytiškių bendruomenės“, vienijančios alytiškius, gyvenančius bet kuriame pasaulio kampelyje, idėjos autorių ir įgyvendintojų. Jos, kartu su komanda, dėka kasmet į „Pasaulio alytiškių sambūrį“ kviečiami po visą pasaulį išsibarstę miestelėnai. O šiais metais įkurta ir Pasaulio alytiškių alėja, kurioje pasodinti iš JAV, JK, Kanados, Vokietijos, Airijos, Ukrainos, Norvegijos, Moldovos  ir kitų šalių atvežti bei šiose šalyse gyvenančių alytiškių padovanoti medeliai.

Vilija viena iš pilietinio biudžeto autorių ir įgyvendinimo kuratorė, įvertinta Europos inovacijų apdovanojimuose 2018 metais. Ji aktyviai prisidėjo prie tradiciniu tapusio Alytaus ekonomikos forumo organizavimo, kitų mieste vykusių iniciatyvų.

Iki 2015 m. Vilija dirbo žurnaliste bei projektų vadove radijo stotyje „FM99“. 2015 m. apdovanota medaliu „Už nuopelnus žurnalistikai“ ir LR Prezidentės atminimo ženklu už asmeninį indėlį prisidedant prie Lietuvos pirmininkavimo ES. „Alytus – Baltosios rožės miestas“ projekto iniciatorė, už miesto vardo garsinimą pelniusi Žurnalistų plunksną.

Šiuo metu Vilija – Alytaus miesto tarybos narė, iki tol dirbusi Alytaus miesto mero patarėja bei savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.

„Prieš ketverius metus sakiau: siekiu, kad apie mano gimtąjį miestą sklistų geroji žinia, kad miestelėnai jaustų vienas kito petį, o savivalda būtų įrankis to pasiekti. Dabar džiugu, matyti, kad tai iš tiesų vyksta. Manau, kartu su komanda įrodėme, kiek daug gali padaryti savivalda dirbdama kartu su aktyviais alytiškiais. Norisi tęsti pradėtus darbus, nes mintyse dar daug idėjų ir planų, kaip toliau kurti patrauklų ir patogų gyventi miestą“, – sako Vilija.

Trumpai apie Viliją:

Ekonomikos (finansų ir kredito specializacija) bakalaurė, 47 m.

Gimė ir augo Alytuje.

Baigė: 5-ąją vid. m-klą (dabar Dainavos pagrindinė m-kla), VU, Ekonomikos fakultetą, studijavo ir kėlė kvalifikaciją prestižinėse Europos žurnalistikos mokyklose: Deutche Welle, Europos žurnalistikos centre bei Stokholmo Ekonomikos mokykloje Rygoje.

Dirba: Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė.

Domisi: inovacijos, miestų rinkodara.

Pomėgiai: knygos, kelionės, muzika, motociklai.

Apie save: remiuosi tvirtomis moralinėmis nuostatomis, esu tolerantiška ir atvira viskam, kas vyksta aplink. Mano stipriosios savybės – loginis mąstymas, komunikabilumas, imlumas naujovėms, humoro jausmas.

Apie save ir komandą – paklausykite.

KANDIDATO Į ALYTAUS MIESTO MERUS PROGRAMA

Komentarai