VILMANTAS DUNDERIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/VILMANTAS DUNDERIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
VILMANTAS DUNDERIS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-01-21T11:56:03+00:00

Vilmantas – vienas ištikimiausių Alytaus ir jo isotrijos mylėtojų. Nuo 2003 m. dirba Alytaus kraštotyros muziejuje. Jis tyrinėja Alytaus miesto istoriją, rengia temines parodas, rašo publikacijas apie Alytaus istoriją, numizmatiką ir faleristiką, Lietuvos ir užsienio spaudoje. Neretai skaito pranešimus mokslinėse konferencijoje Lietuvoje bei užsienyje. Taip pat, Vilmantas yra licencijuotas gidas, laisvalaikiu veda ekskursijas visiems besidomintiems miestu ir jo istorija.

„Prieš metus viename interviu esu pasakęs, kad „Alytus tai yra mano namai, šeima, draugai, ir viskas ką turiu, tai yra Alytus“. „Alytaus piliečių“ komanda savo darbais įrodė, jog galima padaryti, kad šis miestas taptų jaukus, mielas ir patogus gyventi. Todėl ir nutariau prisijungti bei padėti kurti jaukų ir patogų gyventi, širdžiai mielą Alytaus miestą“, – sako Vilmantas.

Trumpai apie Vilmantą:

Gimė: 1967 m. Alytuje.

Baigė: mokėsi 2-oje vidurinėje mokykloje (dab. A. Ramanausko – Vanago gimnazija), 1990 m. baigė Alytaus politechnikumą.  Vilniaus pedagoginis universitetas istorijos bakalauras (2001 m.), dailės istorijos edukologijos magistras (2006 m.).

Dirba:  Alytaus kraštotyros muziejuje.

Domisi: Alytaus miesto istorija.

Pomėgiai: Vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų – įvairūs protmūšiai. Kitus pomėgius galima suskirstyti į aktyvius – žvejyba, važinėjimas dviračiu, bei pasyvius – istorinės literatūros skaitymas ir akvariuminės žuvytės.

Apie save: Esu nepakantus melui, neteisybei, veidmainystei ir demagogijai.

Apie Vilmantą žiniasklaidoje:

Alytiškio šeimos istorija siekia daugiau nei 200 metų

Ech, tas Vilmantas Dunderis

„100 Lietuvos metų Dzūkijoje“ – Vilmantui Dunderiui Alytus yra viskas!

Vilmantas – tarp intelektinio žaidimo „Kas ir kodėl?“ stipriausių