Vytautas Grigaravičius: Miesto reputacija gali būti kuriama ilgus metus ir sugriauta akimirksniu

/, Vytautas Grigaravičius/Vytautas Grigaravičius: Miesto reputacija gali būti kuriama ilgus metus ir sugriauta akimirksniu

Vytautas Grigaravičius: Miesto reputacija gali būti kuriama ilgus metus ir sugriauta akimirksniu

Vytautas GrigaraviciusMieli alytiškiai, 

Aš, Vytautas Grigaravičius, visuomeninio rinkimo komiteto “Alytaus piliečiai” sąrašo lyderis ir kandidatas į Alytaus miesto merus. 
Džiaugiuosi, kad per šį, pirmąjį mano gyvenime, rinkiminės kampanijos laikotarpį man teko garbė susitikti su daugybe darbo kolektyvų, miestiečiais, jaunimo atstovais ir senjorais. Aš praturtėjau dvasiškai. Praturtėjau Jūsų mintimis, pamąstymais apie mūsų gimtąjį miestą ir jo ligas, siūlymais kaip reikėtų spręsti susikaupusias problemas. Mane ir „Alytaus piliečių“ komandą nudžiugino pamačius, kiek daug mylinčių savo miestą žmonių yra tarp mūsų. Lenkiu galvą prieš Jus. Jeigu likimas lems tapti miesto vadovu, dėsiu visas pastangas, kad Lietuvoje Alytaus miesto vardas būtų tariamas su pagarba, kad čia būtų patrauklu, saugu ir miela gyventi mums, mūsų tėvams, vaikams ir anūkams. Man padės tai padaryti Alytaus piliečių komanda ir, tikiuosi, Jūs.  Savo darbe Alytaus miesto savivaldybėje ketinu laikytis tų principų, kuriuos aš ir “Alytaus piliečių” sąrašas deklaruojame visos rinkimų kampanijos metu, ir kurių laikausi visą savo gyvenimą – dirbti atvirai, sąžiningai, garbingai.

Šiandien (vasario 26 d.) atsisakiau dalyvauti kandidatų į merus debatuose televizijoje, nes negaliu diskutuoti apie miesto ateitį su žmogumi, kuris prarado miestiečių pasitikėjimą ir, mano manymu, neturi moralinės teisės dalyvauti tą ateitį kuriant.  Miesto vardas, jo reputacija gali būti kuriama ilgus metus ir sugriauta akimirksniu. To liudininkais esame pastarąsias tris savaites.

Mes, Alytaus piliečiai, turime padėti tam tašką ir pradėti dirbti atvirai, sąžiningai, garbingai. Miesto gyventojus kviečiu kovo 1 dieną ateiti į balsavimo apylinkes ir įrodyti, kad mes su Jumis verti daugiau.

Komentarai

2017-04-13T12:01:17+00:002015 vasario 26|