VYTAUTAS GRIGARAVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 1

Home/VYTAUTAS GRIGARAVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 1
VYTAUTAS GRIGARAVIČIUS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, sąrašo nr. 1 2017-04-13T12:01:11+00:00

VytautasMETAS PERMAINOMS ATĖJO

Esu gimęs ir užaugęs Alytuje. Didžiuojuosi, kad likimas lėmė tapti policijos pareigūnu. Vadovavau Alytaus, o vėliau ir visos šalies policijos pajėgoms. Sunkiais Lietuvai laikais vieni pirmųjų pažabojome nusikalstamų grupuočių siautėjimą. Alytus iki šiol yra vienas saugiausių miestų šalyje. Tarnyboje išmokau prisiimti atsakomybę už savo sėkmes ir nesėkmes. Nebijau prisiimti atsakomybės ir dabar.

Negaliu nesijaudinti, kad nesant miesto vizijos ir nuoseklios politikos Alytuje bręsta demografinė krizė: mažėja gimstamumas, santuokų skaičius, mažėja gyventojų. Daugelis piliečių nepasitiki miesto valdžia ir jos pažadais. Darbo vietos čia dažniau kuriamos popieriuose, nei steigiamos, o žmogaus balsas daugiau tinka balsavimui, nei tam, kad jį girdėtų valdantieji. Todėl kaip alytiškis ryžtuosi nubrėžti aiškią miesto ateities viziją ir ją įgyvendinti. Žinau, kad kartu su savo komanda ir piliečių palaikymu mes galime tai padaryti.

Mano vizijoje Alytus – patogus miestas. Patogus alytiškiams ir miesto svečiams, patrauklus sugrįžti išvykusiems, suteikiantis galimybę oriai ir patogiai gyventi, užsidirbti sėkmingai veikiančiose įmonėse, skatinantis užsiimti verslais, leidžiantis žmogui jaustis šeimininku ne tik savo namuose, bet ir savo kieme, visame mieste. Tai atvira, veikli piliečiams ir bendruomenėms svetinga savivaldybė, kurioje svarbiausia yra specialistų kompetencija, mokėjimas suprasti piliečių ir verslo problemas, rasti tinkamus sprendimus. Tai nauja politinė kultūra taryboje, randant konstruktyvius sutarimus.

Metas permainoms atėjo. Todėl komandoje subūriau daugiabučių namų renovavimo, gyventojų užimtumo, išsilavinimo ir kitų sričių specialistus, sėkmingo Alytaus verslo atstovus, jaunus, inovatyvių mokslo žinių turinčius alytiškius. Į miesto tarybą vedu jauniausią sąrašą žmonių, kurie nori kurti tokį miestą, kuriame norės gyventi jų vaikai.

Esu įsitikinęs – mes tai padarysime veikdami drauge.

Atvirai, sąžiningai, garbingai.

Biografija:

Gimė 1957 m. kovo mėn. 6 d. Alytuje.
1976 m. baigė Alytaus pirmąją vidurinę mokyklą (dabar Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla). 1978 m. baigė Kauno specialiąją milicijos mokyklą, 1987 m. – Minsko aukštosios milicijos mokyklos Vilniaus fakultetą, kur įgijo teisininko specialybę, VRM Akademijoje Maskvoje baigė aukštuosius vadovų kursus. Taip pat vėliau Mykolo Romerio universitete studijavo vadybą bei informacines technologijas, Briuselyje išklausė Europos Sąjungos valstybių policijos vadovų vadybos kursus. Turi magistro laipsnį.
Darbinę karjerą pradėjo 1978 m. Kauno mieste nuo kriminalinės paieškos nepilnamečių reikalų inspektoriaus, vėliau – kriminalinės paieškos inspektoriaus. 1980 m. grįžo į gimtąjį Alytų, čia iki 1984 m. dirbo Alytaus apylinkės inspektoriumi, kriminalinės paieškos inspektoriumi, vyresniuoju inspektoriumi. 1984-1990 metais Alytaus vidaus reikalų skyriuje ėjo įvairias pareigas, taip pat ir viršininko pavaduotojo.
1990 m. paskiriamas Alytaus miesto ir rajono Vidaus reikalų skyriaus viršininku, vėliau Policijos komisariato vyresniuoju komisaru (įstaigos vadovu).
1999 m. perėjo dirbti j Policijos departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos, kur paskiriamas Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos vyriausiuoju komisaru, vėliau – Kriminalinės policijos vyriausiuoju komisaru, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotoju.
2001 – 2008 m. Lietuvos policijos generalinis komisaras.
Nuo 2008 m. — saugos paslaugų kompanijos UAB „AS Double Invest“ direktorius.
Vytautas Grigaravičius yra Nacionalinės praktinio šaudymo asociacijos narys, Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos narys, Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijos narys, Rotary Alytaus skyriaus narys, Alytaus policijos komisarų klubo prezidentas.
Vedęs, žmona Jolanta, sūnūs – Egidijus ir Rolandas.

Komentarai