VYTAUTAS JASTREMSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą

/VYTAUTAS JASTREMSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą
VYTAUTAS JASTREMSKAS, kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės tarybą2019-02-18T11:12:58+00:00

Vytautas yra vienas atkakliausiai dirbusių ir kovojusių, kad šilumos kaina alytiškiams būtų mažesnė. Dėl jo ir „Alytaus piliečių“ pastangomis sumažintos šilumos kainos nuo 2015 metų alytiškiai sutaupė per 9,67 mln. eurų.

„Vienas pagrindinių mano tikslų – išlaikyti vykdomų darbų, projektų ir požiūrio tęstinumą. Ypač šilumos ūkio (šiluma pigesnė 30 proc. nei 2015 metais) ir į alytiškių poreikius nukreiptos efektyvios, rodikliais grįstos valdysenos srityse“, – teigia Vytautas.

Trumpai apie Vytautą:

Gimė: 1970 m. Alytuje.

Baigė: 1988 m. sidabro medaliu sustiprinto matematikos mokymo klasę, 1995 m. Lietuvos policijos akademiją (dabar M. Romerio universitetas). Įgijo teisės magistro laipsnį.

Dirba: Studijuodamas dirbo pardavimų vadybininku (1993-1995 m.). Vėliau – dėstytoju LPA ir KTU (1995-2001 m.), administracijos direktoriaus pavaduotoju Alytaus miesto savivaldybėje (2002-2005 m.). 2006-2013 metais vykdė individualią veiklą (konsultavo bendroves teisės, viešųjų pirkimų Lenkijoje klausimais, organizavo Lietuvos įmonių dukterinio verslo steigimą Libijoje). 2013-2015 metais dirbo verslo plėtros projekto vadovu Lenkijoje, buvo dukterinių įmonių direktorių tarybų ir valdybų narys. Nuo 2015 m. – administracijos direktoriumi Alytaus miesto savivaldybėje.

Domisi: Psichologija, efektyvios vadybos metodikomis (LEAN, TOC ir kt.), energetika.

Pomėgiai: Savišvieta, grožinė literatūra, sodininkystė, meistravimas, mėgėjiškas sportas (dviračiai, bėgimas).

Apie save: „Gyvenimo šaknis — tai pareiga“. Ši vaikystėje perskaityta frazė tapo mano pasaulėžiūros ir gyvensenos pagrindu. Pareiga sau, pareiga šeimai, kolektyvui, miestui, šaliai yra gyvenimo variklis. Analitiškas, kritiškas, racionalus būdas. Optimistas, nuoširdus ir geranoriškas aplinkinių atžvilgiu.

Apie Vytautą žiniasklaidoje:

V. Jastremskas: „Siekis būti mažiausiai už šilumą mokančių savivaldybių penketuke – įgyvendintas“

„Litesko“ įkaitu tapęs Alytus – valstybės turto perėmimo schemos kyla viešumon

Savivaldybės tarnautojų išbandymas Lean metodika: sutaupyti pinigai ir gyventojų laikas